جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
اتحادیه ها و انجمن های فولاد 10 مرداد 1402 - 10 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
گزارش فولادبان از شماره جدید نشریه متال بولتن؛

خریداری محموله‌های قراضه بیشتر با قیمت پایین‌تر توسط فولادسازان ترکیه

تازه ترین گزارش از بازار جهانی فولاد نشان می دهد فولادسازان ترکیه برای ماه آگوست محموله قراضه بیشتر با قیمت پایین‌تر خریداری می‌کنند.

خریداری محموله‌های قراضه بیشتر با قیمت پایین‌تر توسط فولادسازان ترکیه اتحادیه ها و انجمن های فولاد اخبار بازار قراضه دریایی ترکیه, اخبار ترکیه, فست مارکتز, قراضه دریایی

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس جدیدترین شماره نشریه متال بولتن، فولادسازان ترکیه در پایان هفته محموله قراضه دریایی بیشتر برای تحویل ماه آگوست با قیمت کمتر خریداری کردند.

در این راستا، کارخانه‌ای فولادی در منطقه مرمره یک محموله اروپایی شامل20 هزار تن HMS 1,2 (80:20) و 5 هزار تن قراضه خرد شده به ترتیب با قیمت 346 و 366 دلار به ازای هر تن cfr خرید.

همچنین کارخانه دیگری در ازمیر یک محموله  HMS 1,2 (80:20) و قراضه خرد شده با قیمت 349.5 و 369.5 دلار به ازای هر تن cfr از مبدا دریای بالتیک خریداری کرد.

عللاوه بر این، کارخانه دیگری در منطقه مرمره محموله‌ای آمریکایی شامل 12هزار تن HMS 1,2 (80:20) و 18 هزار تن قراضه خرد شده به ترتیب با قیمت 352 و 372 دلار به ازای هر تن cfr خرید. این کارخانه محموله آمریکایی دیگر شامل HMS 1,2 (80:20) با قیمت 352 دلار به ازای هر تن cfr از آمریکا خریداری کرد.

در نتیجه معاملات اخیر، شاخص قیمت روزانه قراضه کاهش یافت. براساس ارزیابی روزانه فست‌مارکتز، شاخص قیمت قراضه فولادی HMS 1,2 (80:20)، مبدا شمال اروپا، cfr ترکیه 346.89 دلار به ازای هر تن محاسبه شد که این نرخ حاکی از کاهش 1.75 دلاری نسبت به روز قبل است.

همچنین شاخص قیمت قراضه فولادی HMS 1,2 (80:20)، مبدا آمریکا، cfr ترکیه 350.81 دلار به ازای هر تن گزارش شد که این نرخ در مقایسه با روز قبل 1.75 دلار کاهش یافت.

با توجه به معاملات اخیر، مجموع محموله‌های معامله‌شده در طول هفته گذشته به 6 عدد رسید. در این راستا، کارخانه‌ای در منطقه مرمره محموله‌ای از مبدا دریای بالتیک شامل HMS 1,2 (80:20) با قیمت 351 دلار به ازای هر تن cfr در آغاز هفته خریداری کرد.

علاوه بر این، کارخانه‌ دیگری در این منطقه محموله HMS 1,2 (80:20) اروپایی را با قیمت 346 دلار به ازای هر تن cfr خرید.

فولادسازان ترکیه در تلاش بودند تا میزان خرید محموله قراضه دریایی خود را محدود نگه دارند تا فشاری بر قیمت‌ها وارد کنند، زیرا با بازار فروش راکد دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

در همین راستا، چندین فولادساز در طول هفته‌های اخیر به دلیل افت قیمت محصولات فولادی تولیدات نورد خود را متوقف کردند و یا کاهش دادند. همچنین یک کارخانه فولادی در اسکندرون به دلیل وضعیت نامناسب بازار، تولیدات خود را برای دو هفته موقف کرد.

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی فحش و افترا به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به نظرات دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors