گزارش فولادبان از نوسانات بازار سرمایه – یکشنبه 24 دی ماه؛

شاخص کل به کانال 2 میلیون و 200 هزار واحدی نزدیک شد/ رشد 6 هزار واحدی شاخص فلزات

فولادبان از پایان معاملات بورس اوراق بهادار در روز 24 دی 1402 گزارش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار فولادبان، ارزش کل معاملات امروز بورس تهران 13 هزار و 629 میلیارد تومان بود که از این مبلغ 6 هزار و 290 میلیارد تومان آن مربوط به معاملات خرد سهام و صندوق‌های قابل معامله سهامی بوده است. از طرفی، گروه‌های خودرویی، محصولات شیمیایی و انبوه سازی برترین صنایع امروز هستند که بیشترین حجم معامله را به ثبت رساندند. همین موضوع شرایط را برای بازار سرمایه فراهم کرد تا معاملات دومین روز هفته سبز رنگ به پایان برسد.

در همین حال، شاخص کل بورس امروز در زمان بسته شدن معاملات 16 هزار و 761 واحد رشد داشت و به 2 میلیون و 197 هزار و 295 واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز تا پایان معاملات 3 هزار و 839 واحد افزایش یافت و در ارتفاع 767 هزار و 985 واحدی قرار گرفت. همچنین شاخص فلزات اساسی با رشد 6 هزار و 260 واحدی، رقم یک میلیون و 676 هزار و 582 واحد را نشان داد.

نمادهای «پارس»،«فارس»،«وغدیر»،«شپنا»،«حکشتی»،«فولاد»و«شبندر» بیشترین تاثیر را در روند صعودی شاخص کل داشتند. علاوه بر این، نمادهای «کساوه»،«پردیس»،«دیران»،«دکیمی»و«چدن» بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند. همچنین نمادهای «بکاب»،«وایران»،«شفارس»،«دروز»و«خفنر» بیشترین کاهش قیمت را در بازار امروز رقم زدند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *