مزایده گواهی کشف محدوده های طلا

رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور خبر داد: مزایده عمومی واگذاری گواهی کشف محدوده‌های طلادار کشور برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فولادبان به نقل از سایت سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی، معاون وزیر صمت و رئیس این سازمان گفت: سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در نظر دارد محدوده‌های طلادار دارای گواهی اکتشاف خود را از طریق مزایده عمومی، از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت با شرایط مندرج در اسناد مزایده به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت واگذار کند.این محدوده‌ها در شهرستان بزمان (چاه‌نلی) استان سیستان و بلوچستان، شهرستان پیرانشهر(خراپه) در استان آذربایجان‌غربی و شهرستان تربت‌حیدریه (شادمهر) در استان خراسان‌رضوی واقع شده‌اند.

وی گفت: کلیه مراحل برگزاری مزایده از دریافت اسناد مزایده تا ارایه پیشنهادات مزایده‌ گران و بازگشایی پاکت‌ها از درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد و مزایده‌گران می‌بایست در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مزایده محقق سازند.

وی افزود: همچنین کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت که دارای گواهی صلاحیت فنی و مالی صادره از سوی سازمان نظام مهندسی معدن استان‌ها می‌باشند دعوت می‌شود از تاریخ چهارشنبه 6/10/1402 لغایت پنج ‌شنبه 1402/10/14   نسبت به دریافت، تکمیل اسناد و مدارک اقدام نمایند.

شهیدی در ادامه گفت: سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در نظر دارد در مورخ شنبه 1402/10/16 ساعت 9 تا 11جلسه‌ای بمنظور ارایه مشخصات و توضیحات لازم نسبت به موارد مزایده گذاشته شده را جهت متقاضیان برگزار نماید. لذا حضور نمایندگان پیشنهاد دهندگان با ارایه معرفی‌نامه رسمی جهت (اشخاص حقوقی) و جهت اشخاص حقیقی نیز شخصاً بلامانع می‌باشد.(شماره تماس 02164592376و64592322). مهلت بارگذاری پیشنهادات در سامانه ستاد و همچنین تحویل پاکت الف به دبیرخانه سازمان به نشانی میدان آزادی- بلوار معراج- سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور تا ساعت 13روز دو شنبه 1402/10/25  می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *