گزارش هفتگی فولادبان از معاملات بورس کالا/ از مهمترین عرضه هفته چه خبر؟

خبرنگار فولادبان، جزئیات معاملات بورس کالا در هفته جاری را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش فولادبان، جزئیات معاملات بورس کالا در هفته جاری مورد بررسی قرار گرفت.

در مهمترین عرضه هفته، در معاملات روز دوشنبه بیست و هفتم آذر، برای ۱۷۶ هزار و ۵۸۰ تن شمش بلوم، ۱۶۸ هزار و ۵۹۵ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۱۸۵ هزار و ۶۷۶ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

جزئیات این معاملات به شرح ذیل است:

ریز معاملات روز دوشنبه بیست و هفتم آذر

در معاملات روز دوشنبه بیست و هفتم آذر ۱۴۰2، قرار بود ۵۰۱ هزار و ۷۶۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا معامله شود که فقط ۴۷۸ هزار و ۶۰۰ تن روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۴٫۵ درصد از محصولات به تابلوی معاملات راه پیدا نکردند.

در همین حال، برای ۱۷۶ هزار و ۵۸۰ تن شمش بلوم، ۱۶۸ هزار و ۵۹۵ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۱۸۵ هزار و ۶۷۶ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

ورق گرم HR در حالی به طور کامل به تابلوی برخط معاملات راه پیدا کرد که ۲۹۵ هزار و ۲۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.

همچنین، ۴۰  تن آهن اسفنجی بریکت بر روی تابلو تالار صنعتی موجود بود و از طرفی هم ۵ هزار و ۵۰۰ تن تقاضا از سوی خریداران برای این محصول رقم خورد.

علاوه بر این، تقاضای مشتریان ورق گالوانیزه G  ۲۵۰ تن بود که این میزان حدود ۱۴ درصد کل عرضه امروز این محصول بود.

ریز معاملات روز سه‌شنبه بیست و هشتم آذر

در معاملات روز سه‌شنبه بیست و هشتم آذر ۱۴۰2، از ۷۹ هزار محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۶۷ هزار تن یعنی معادل ۱۶ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۱۷ هزار تن ورق گالوانیزه G در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۴۲ درصد آن، یعنی ۷هزار و ۳۰۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۴۱۲ هزار و ۸۳۱ ریال است.

همچنین، ۳۰۰ تن از حجم عرضه شده ورق قلع اندود ، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۵۵۰ هزار ریال به فروش رسید.

امروز فروشندگان آهن اسفنجی، به میزان ۶۰هزار تن از این محصول عرضه کردند و با استقبال خوب مشتریان صد درصد آن با قیمت ۱۲۹ هزار و ۳۰۷ ریال به فروش رفت.

ریز معاملات روز چهارشنبه بیست و نهم آذر

در معاملات روز چهارشنبه بیست و نهم آذر ۱۴۰2، از ۶۴۰ هزار و ۹۳۲ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۳۹۴ هزار و ۵۱۸ تن یعنی معادل ۶۶ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۴۰ هزار و ۴۰۰ تن تختالC در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۹۴ درصد آن، یعنی ۳۸ هزار و ۱۰۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۲۰۰ هزار و ۶۵۱ ریال است.

همچنین، ۴۷ هزار و ۴۲۷ تن از حجم عرضه شده میلگرد ، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۲۰۹ هزار و ۸۲۵ ریال به فروش رسید.

امروز فروشندگان ورق گرم HR، به میزان ۲۹۵ هزار و ۲۰ تن از این محصول عرضه کردند و با استقبال خوب مشتریان صد درصد آن با قیمت ۲۲۶ هزار و ۱۳۰ ریال به فروش رفت.

در ادامه، ۳۹ درصد از نبشی، با قیمت میانگین موزون ۲۱۱ هزار و ۶۱۰ ریال ، معامله شدند.

همچنین، ۸۱ درصد از ۳۶۶ ه تن ناودانی، با قیمت میانگین موزون ۲۱۵ هزار و ۶۸۰ ریال توسط مشتریان خریداری شد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *