رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی خبر داد:

نتایج انتخابات اتاق بازرگانی امشب اعلام می‌شود

رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: با توجه به الکترونیکی بودن برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی، نتایج برگزیدگان تا پیش از نیمه‌شب شنبه ۲۰ اسفندماه اعلام خواهد شد.

به گزارش فولادبان، حسین میرمحمد صادقی اظهار داشت: سه مرجع هیات‌های نظارت استان‌ها، انجمن نظارت و شورای بر انتخابات در رابطه با این رویداد می‌توانند اعلام نظر کنند.

وی گفت: شورای‌ عالی نظارت بر دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به عنوان مجری اصلی انتخابات، از ۱۰ دی‌ماه جلسات خود را آغاز کرد و تاکنون ۲۵ جلسه را برگزار کرده است تا شرایط این رویداد را فراهم و در زمان مقرر برگزار کند.

میرمحمد صادقی تصریح کرد: استقبال فعالان اقتصادی برای مشارکت و حضور در این رویداد بسیار خوب بود. در این راستا، با وجود اینکه شرایط ورود به این عرصه سخت‌گیرانه شده بود و محدودیت‌هایی برقرار شد، انتظار این بود استقبال کاهش یابد اما چنین نشد.

وی با بیان اینکه دو هزار و ۱۰۰ نفر برای کاندید شدن، اعلام آمادگی کرده بودند، تاکید کرد: یک هزار و ۳۲۰ نفر در نهایت تایید صلاحیت شدند که البته برخی انصراف خود را اعلام کرده‌اند.

رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی با اشاره به اینکه تا ساعت ۱۸ رای گیری ادامه دارد، گفت: امکان تمدید این رویداد تا ساعت ۹ شب وجود دارد و با توجه به الکترونیکی بودن روند رای گیری، تا پیش از نیمه‌شب امشب نتایج اعلام خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *