جزئیات اجباری شدن استفاده از کارت سوخت شخصی

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: وضع کارت‌های سوخت اضطراری در جایگاه‌ها با توجه به قانون بودجه ۱۴۰۳ محدود خواهد شد، اما این به معنای جمع آوری کارت‌های اضطراری در هفته جاری در جایگاه‌ها نیست.

به گزارش خبرگزاری فولادبان مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: وضع کارت‌های سوخت اضطراری در جایگاه‌ها با توجه به قانون بودجه ۱۴۰۳ محدود خواهد شد، اما این به معنای جمع آوری کارت‌های اضطراری طی هفته جاری در جایگاه‌ها نیست.
جعفر سالاری نسب با تاکید بر قانون اجرای بودجه ۱۴۰۳ اعلام کرد: وزارت نفت مکلف است حداقل ۹۰ درصد توزیع بنزین را با کارت شخصی مردم انجام دهد، همچنین فراجا مکلف شده است مقدمات لازم را برای تحویل یک هفته‌ای کارت به مردم فراهم کند.
وی افزود: کارت اضطراری برای جایگاه‌های سوخت کماکان تا تکمیل مقدمات وجود خواهد داشت.
او با تاکید بر اینکه مردم نگران سوخت‌گیری نباشند، چراکه هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد، افزود: تدابیر لازم برای صدور کارت سوخت شخصی درنظر گرفته شده است و زمان صدور و تحویل با همکاری فراجا به یک هفته کاهش خواهد یافت.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی تصریح کرد: این موضوع هیچ ارتباطی با افزایش قیمت و یا کاهش سهمیه بنزین ندارد و مردم به هیچ عنوان نگران این مساله نباشند.
وی اظهار کرد: صحبت امروز وزیر نفت این بود که در ۱۰ روز آینده اطلاع‌رسانی در این رابطه انجام و مقدمات کار را پیش خواهیم برد و حتما این طرح زمانی اجرایی می‌شود که فراجا توزیع کارت سوخت را انجام داده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *