آغاز به کار تولید بروسان پایپ ترکیه در آمریکا و رومانی

تولیدات بروسان پایپ ترکیه از مرزهای این کشور فراتر رفته و در آمریکا و رومانی تولید محصولاتش را آغاز کرده است.

به گزارش فولادبان و به نقل از نشریه جهانی متال اکسپرت (Metal Expert)، شرکت بروسان پایپ(Borusan Pipe)، یکی از تولیدکنندگان اصلی لوله در ترکیه و یکی از تولیدکنندگان برجسته در اروپا، بصورت آزمایشی تولید خود را در ایالات متحده و رومانی آغاز کرده است. این مرحله به عنوان یک قدم مهم در جهت اهداف رشد جسورانه این شرکت است و انتظار می‌رود به بهبود شاخص‌های مالی آن در نیمه دوم سال ۲۰۲۴ کمک کند.
بروسان پایپ سرمایه‌گذاری خود را برای نصب خط تولیدی به مساحت ۱۵ هزار متر مربع در تگزاس به پایان رسانده است. بنابر بیانیه رسمی که از طریق سامانه اطلاع‌رسانی عمومی منتشر شد ظرفیت تولید این کارخانه ۴۰۰ هزار تن در سال برآورد شده است. پس از شروع تدریجی فعالیت‌های تجاری این کارخانه، انتظار می‌رود حدود ۵۰ میلیون دلار درآمد به گزارش‌های مالی تجمعی در نیمه دوم سال این شرکت اضافه کند.
علاوه بر این، حضور این شرکت در بازار اروپا با نام بروسان تیوب پروداکتس(Borusan Tube Products) در رومانی برای تولید محصولات منطبق با نیازهای مشتریان به ثمر رسیده است. این کارخانه شامل یک فضای داخلی به مساحت ۴ هزار و ۸۰۰ متر مربع و ظرفیت تولید ۲۱ میلیون واحد است. این کارخانه نیز قرار است که حدود ۸ میلیون دلار درآمد به نتایج مالی تجمعی در نیمه دوم سال ۲۰۲۴ اضافه کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *