گزارش فولادبان از نوسانات بازار سرمایه – یکشنبه 27 اسفند ماه؛

رشد ۱۲ هزار واحدی شاخص کل در پایان معاملات/ تثبیت شاخص فلزات در کانال یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحدی

فولادبان از پایان معاملات بورس اوراق بهادار در روز 27 اسفند 1402 گزارش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار فولادبان، بورس تهران در آخرین یکشنبه سال ۱۴۰۲ در روند صعودی قرار گرفت و به نظر می‌رسد فردا نیز به همین منوال ادامه دهد. همچنین ارزش کل معاملات امروز بازار ۵۶ هزار و ۱۴ میلیارد تومان بود که از این مبلغ ۳ هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان آن مربوط به معاملات خرد سهام و صندوق‌های قابل معامله سهامی بود. همین موضوع شرایط را برای بازار سرمایه فراهم کرد تا معاملات دومین روز هفته سبز رنگ به پایان برسد.

در همین حال، شاخص کل بورس امروز در زمان بسته شدن معاملات ۱۱ هزار و ۹۹۲ واحد رشد داشت و به ۲ میلیون و ۱۶۰ هزار و ۴۸۶ واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز تا پایان معاملات ۳ هزار و ۵۸۴ واحد افزایش یافت و در ارتفاع ۷۳۳ هزار و ۸۰۰ واحدی قرار گرفت. همچنین شاخص فلزات اساسی با رشد ۲۹ هزار و ۵۷۱ واحدی، رقم یک میلیون و ۷۲۵ هزار و ۱۵۵ واحد را نشان داد.

نمادهای «فولاد»،«فملی»،«وغدیر»،«وبملت»،«خودرو»،«وبصادر»و«وپارس» بیشترین تاثیر را در روند صعودی شاخص کل داشتند. علاوه بر این، نمادهای «خلنت»،«پتایر»،«خرینگ»،«فاما»و«لابسا» بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند. همچنین نمادهای «سدشت»،«کسرام»،«پارسیان»،«وایران»و«قشکر» بیشترین کاهش قیمت را در بازار امروز رقم زدند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *