پایان معاملات بورس کالا / ۶۶ درصد محصولات فولادی به روی تابلوی معاملات راه پیدا نکردند

در معاملات امروز سه شنبه 22 اسفند، استقبال خوبی برای محصولات فولادی از سوی مشتریان صورت نگرفت.

به گزارش فولادبان، امروز سه شنبه بیست و دوم اسفند قرار بود، ۳۳۶ هزار و ۸۴ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا معامله شود که ۱۱۳ هزار و ۱۳۴ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت ۶۶ محصولات از روی تابلوی معاملات حذف شدند.

در همین حال، برای ۲ هزار و ۱۲۲ تن نبشی، ۳ هزار و ۷۸ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۲۴۴ هزار و ۹۷۳ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، ناودانی که ۳ هزار و ۱۲ تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۳ هزار و ۷۸ تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۲۵۳ هزار و ۲۵۱ ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، یک ‌هزار و ۲۰۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای ورق قلع اندود ثبت شد که یک هزار و ۵۰ تن کمتر از حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات بود.

در ادامه، ۶ هزار و ۸۰۰ تن ورق گالوانیزهG به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۷ هزار و ۸۵۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.ضمن اینکه قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۱۸ هزار و ۲۲۰ ریال بود.

علاوه بر این، ۲ هزار و ۵۰۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای سنگ آهن دانه بندی ثبت شد که ۱۷ هزار و ۵۰۰ تن از حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات کمتر بود.

در ادامه، ۴۰ هزار تن کنسانتره سنگ آهن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۴۰ هزار تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.

همچنین ۴۰ هزار تن آهن اسفنجی بریکت در دسترس مشتریان قرار گرفت و یک هزار و ۵۰۰ تن تقاضا برای آن وجود داشت.

همچنین، گندله سنگ آهن و نگ آهن کلوخه به طور کامل از روی تابلوی معاملات حذف شدند .

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *