گزارش فولادبان از نوسانات بازار سرمایه – دوشنبه 21 اسفند ماه؛

افت و خیز شاخص‌های بورسی در پایان معاملات/ شاخص فلزات اساسی ۶ هزار واحد کاهش یافت

فولادبان از پایان معاملات بورس اوراق بهادار در روز 21 اسفند 1402 گزارش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار فولادبان، امروز بورس تهران برخلاف اینکه معاملات خود را با روند نزولی آغاز کرد؛ اما به تدریج با نزدیک شدن به ساعات پایانی، توانست در مدار افزایشی کمرنگی قرار بگیرد. همچنین گروه‌های خودرو ، فلزات اساسی و بانک‌ها برترین صنایع امروز هستند که بیشترین حجم معامله را تجربه کردند. همین موضوع شرایط را برای بازار سرمایه فراهم کرد تا معاملات سومین روز هفته سبز رنگ به پایان برسد.

در همین حال، شاخص کل بورس امروز در زمان بسته شدن معاملات یک هزار و ۳۵۰ واحد رشد داشت و به ۲ میلیون و ۱۶۱ هزار و ۵۷۵ واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز تا پایان معاملات ۹۳۹ واحد کاهش یافت و در ارتفاع ۷۳۷ هزار و ۸۶۱ واحدی قرار گرفت. همچنین شاخص فلزات اساسی با افت ۵ هزار و ۷۵۷ واحدی، رقم یک میلیون و ۶۹۵ هزار و ۶۳۳ واحد را نشان داد.

نمادهای «خودرو»،«فولاد»،«فملی»،«شپنا»،«شتران»،«وتجارت»و«میدکو» بیشترین تاثیر را در روند صعودی شاخص کل داشتند. علاوه بر این، نمادهای «سدشت»،«خگستر»،«کطبس»،«ورنا»و«وساپا» بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند. همچنین نمادهای «ثفارس»،«بسویچ»،«فاما»،«کساپا»و«کسرام» بیشترین کاهش قیمت را در بازار امروز رقم زدند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *