اطلاعیه مرکز مبادله ارز و طلای ایران

وجه تمام برنده‌نشدگان حراج سکه، تا فردا به حسابشان واریز می‌شود

مرکز مبادله ارز و طلای ایران اعلام کرد وجه تمام برنده‌نشدگان حراج سکه، تا پایان روز کاری فردا به حسابشان واریز می‌شود.

به گزارش فولادبان، با گذشت نزدیک‌ به یک هفته از زمان برگزاری اولین حراج سکه در مرکز مبادله ارز و طلا، هنوز بسیاری از متقاضیان که در این حراج شرکت کرده اما برنده نشدند، نتوانستند پول خود را دریافت کنند. در حالی که مقرر بود پول کسانی که برنده نشدند، به کیف پول آنان عودت داده شده و متقاضی در هر زمان بتواند موجودی کیف پول را برداشت کند.

اصغر بالسینی سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلا امروز با بیان اینکه مشکل استرداد وجه متقاضیانی که در حراج سکه برنده نشدند، به سامانه مرکز مبادله ارتباطی ندارد و به شبکه پرداخت مربوط است، گفت:  این مرکز متعهد به حل مشکل مردم است و هیچنگرانی از بابت استرداد وجه مردم وجود ندارد.

استرداد وجه مبلغ متقاضیان دارای مشکل به‌صورت پایا و ساتنا تا فردا

مدیریت ارتباطات مرکز مبادله ارز و طلای ایران اعلام کرد: با توجه‌به مشکل پیش‌آمده در خصوص استرداد وجه برخی از متقاضیان حراج سکه طلا که روزهای ۱۳ و ۱۶ اسفند ماه اقدام به واریز وجه کرده اما مبالغ درخواستی به حساب آنها عودت داده نشده است، به اطلاع می‌رساند این مشکل ناشی از اختلال در یکی از زیرساخت‌های پرداخت بوده که این مشکل تا پایان وقت امروز شنبه ۱۹ اسفند ماه برطرف و وجوه این دسته از متقاضیان نهایتا تا روز کاری بعد به‌صورت پایا و ساتنا به حساب آنها واریز خواهد شد.

این مرکز همچنین اعلام کرد که واریز وجه به‌صورت خودکار به حسابی که مبلغ از آن پرداخت شده است، برگشت داده خواهد شد و نیازی به هیچ‌گونه پیگیری از سوی متقاضیان نیست.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *