ایمیدرو منتشر کرد؛

گزارش میزان تولید فولاد خام در ۱۰ ماه سال ۱۴۰۲

گزارش عملکرد ماهانه تولید فولاد خام واحدهای فولادسازی کشور در 10 ماهه سال 1402 توسط ایمیدرو منتشر شد و بر اساس آن بیشترین حجم تولید شده فولاد در کشور متعلق به اسلب به میزان 10 میلیون و 4 هزار و 197 تن است.

به گزارش فولادبان، آمار عملکرد ماهانه تولید فولاد خام واحدهای فولادسازی کشور در ۱۰ ماهه سال ۱۴۰۲ منتشر شد. بر اساس این گزارش، بیشترین حجم از تولید فولاد کشور در ۱۰ ماه سال جاری متعلق به تولید اسلب به میزان ۱۰ میلیون و ۴ هزار و ۱۹۷ تن و بیلت فولادی با میزان تولید ۸ میلیون و ۱۹۰ هزار و ۴۶ تن در جایگاه دوم قرار گرفته است. همچنین رتبه سوم متعلق به بلوم به میزان تولید یک میلیون و ۵۹۳ هزار و ۸۴۴ تن است.

از طرفی، بر پایه گزارش سازمان ایمیدرو در ۱۰ ماه سال جاری، ۲۶۰ هزار و ۲۵۸ تن بیلت آلیاژی، ۱۶۸ هزار و ۴۰۵ تن بلوم آلیاژی و ۳۶ هزار و ۹۲۴ تن اينگات نیز در کشور تولید شده‌اند.

بر پایه آمار منتشر شده تولید فولاد از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور، شرکت فولاد مبارکه در ۱۰ ماه سال جاری میزان تولید ۶ میلیون و ۵۲۵ هزار و ۹۲۲ تن اسلب را ثبت کرد و در واحدهای زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه، مجتمع فولاد سبا توانست یک میلیون و ۲۸۷ هزار و ۳۲۸ تن اسلب تولید کند.

گزارش میزان تولید فولاد خام در ۱۰ ماه سال ۱۴۰۲ اخبارگزارش میزان تولید فولاد خام در ۱۰ ماه سال ۱۴۰۲ اخبارگزارش میزان تولید فولاد خام در ۱۰ ماه سال ۱۴۰۲ اخبار

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *