افزایش قیمت ها در بورس فلزات لندن

بررسی معاملات روز گذشته محصولات فولادی در مهم‌ترین بورس فلزات اروپا (LME) نشان می‌دهد در آخرین ساعات معاملاتی در بورس لندن، محصولات افزایش قیمت را تجربه کردند.

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس اطلاعات تابلوی معاملات بورس فلزات لندن، قیمت هر تن میلگرد برای تحویل روز با افزایش ۵ دلاری (رشد ۰٫۸ درصدی) نسبت به روز قبل معاملاتی با قیمت ۵۷۶ دلار به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۵۷۸ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل معاملاتی، رشد ۹ دلار ۵۰ سنتی(افزایش ۹٫۵ درصدی) را نشان می‌هد.

در ادامه، نرخ قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب آمریکا با رشد ۲۵۳ دلار و ۵۰ سنتی قیمت و با نرخ ۸۰۰ دلاری (افزایش ۴۶ درصدی) به ازای هر تن معامله شد.

در این میان، هر تن قراضه برای تحویل روز با افزایش ۲۰ دلار ۵۰ سنتی (رشد ۵٫۶ درصدی) با قیمت ۳۸۴ دلار و ۵۰ سنت به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۳۸۳ دلار به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل معاملاتی، افزایش ۱۴ دلاری (رشد ۳٫۷ درصدی) نشان می‌دهد.

علاوه بر این، نرخ قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب چین با افزایش ۵ دلار ۵۰ سنتی و با نرخ ۵۷۴ دلار و ۵۰ سنت (رشد ۰٫۹ درصدی) به ازای هر تن معامله شد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *