اعلام نتایج دومین حراج سکه طلا مرکز مبادله ایران

دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران امروز برگزار و از مجموع ۷۲ هزار و ۵۹۶ سکه ثبت سفارش شده، ۱۰ هزار و ۵ قطعه ربع سکه با میانگین قیمت ۱۲ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

به گزارش خبرگزاری فولادبان به نقل از مدیریت ارتباطات مرکز مبادله ایران، باتوجه به استقبال متقاضیان برای شرکت در حراج سکه مرکز مبادله ایران، حراج‌های بعدی روزهای شنبه (۱۹ اسفند)، یکشنبه (۲۰ اسفند) و دوشنبه (۲۱ اسفند) برگزار خواهد شد و آگهی آنها به زودی منتشر می‌شود.
گفتنی است، در نخستین حراج سکه مرکز مبادله ایران از مجموع ۱۲ هزار و ۸۷۷ قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، یکهزار و ۱۱۸ قطعه سکه با میانگین قیمت ۱۱ میلیون و ۵۴۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.
متقاضیانی که فرایند احراز هویت را با موفقیت انجام داده‌اند، برای شرکت در حراج‌های بعدی نیازی به احراز هویت مجدد ندارند و سایر متقاضیان شرکت در حراج، از امروز می‌توانند فرایند ثبت نام و احراز هویت و واریز وجه به کیف پول خود را جهت شرکت در حراج روز شنبه انجام دهند.
باتوجه به تقاضای موجود پیشنهاد می‌شود این دسته از متقاضیان با زمان بندی مناسب اقدام به طی فرایند اعلامی کنند.
گفتنی است، به متقاضیانی که در حراج امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند ربع سکه تخصیص داده شده، از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. در ضمن متقاضیانی که واریز وجه به کیف پول خود انجام داده‌اند، در صورتی که مایل به شرکت در حراج‌های بعدی هستند، نیازی به استرداد وجه ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *