پایان معاملات بورس کالا / ۱ درصد محصولات فولادی به روی تابلوی معاملات راه پیدا نکردند

در معاملات امروز چهارشنبه 16 اسفند، استقبال خوبی برای محصولات فولادی از سوی مشتریان صورت گرفت.

به گزارش فولادبان، امروز چهارشنبه شانزدهم اسفند قرار بود، ۲۵۰ هزار و ۲۹۵ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا بورس کالا معامله شود که ۲۴۷ هزار و ۵۵۱ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۱ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شدند.

در همین حال، برای ۱۱۷ هزار و ۴۰۲ تن میلگرد، ۱۴۲ هزار و ۱۹۵ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۲۳۷ هزار و ۲۱۸ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، تیرآهن که ۲۵ هزار و ۵۵۹ تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۳۹ هزار و ۳۲۹ تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۲۴۸ هزار و ۲۸۴ ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، ۳ ‌هزار و ۹۰۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای ورق گرم ثبت شد که ۱۰ هزار ۶۰۰ تن کمتر از حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات بود.

 

در ادامه، ۳۰ هزار و ۳۰ تن ورق گرم خودرو به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۲۷ هزار و ۱۷۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.ضمن اینکه قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۳۲۹ هزار و ۱۴۰ ریال بود.

علاوه بر این، ۶۵ هزار و ۵۶۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای ورق ورق گرم نورد کاران ثبت شد که ۳ هزار ۱۰۰ تن از حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات کمتر بود.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *