ادامه امدادرسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

معاون امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امدادرسانی به سیل‌زدگان از همان ساعات اولیه در دستورکار قرار گرفت تا شرایط هر چه زودتر از حالت بحرانی به شرایط پایدار برسد.

به گزارش خبرگزاری فولادبان، بیجار معاون امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل‌زدگان این استان گفت: امدادرسانی به سیل‌زدگان از همان ساعات اولیه فعالیت سامانه بارشی انجام شد و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: در مناطق صعب‌العبور و سیل‌زده که امکان امدادرسانی زمینی در آن وجود نداشت، با مساعد شدن هوا و فعالیت بالگردها توزیع اقلام به صورت هوایی در دستورکار قرار گرفت و هم‌اکنون مشکل خاصی در زمینه امدادرسانی نداریم.

معاون امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اتصال کامل شبکه برق در روستاهای سیل‌زده استان بیان کرد: هم‌اکنون ۹ روستا مشکل آب دارند و آب مابقی روستاها پایدار شده و دسترسی جاده‌ای ۴۶ روستا با مشکل مواجه است که عمدتا امدادرسانی با خودروهای سنگین انجام می‌شود.

بیجار گفت: بنا به گزارش‌های سازمان هواشناسی و ورود سامانه بارشی جدید در سیستان و بلوچستان، همه دستگاه‌های اجرایی از آمادگی کامل برخوردارند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *