پایان معاملات بورس کالا/۳۱ درصد محصولات فولادی به روی تابلوی معاملات راه پیدا نکردند

در معاملات امروز سه شنبه 15 اسفند، استقبال خوبی برای محصولات فولادی از سوی مشتریان صورت گرفت.

به گزارش فولادبان، امروز دوشنبه چهاردهم اسفند قرار بود، ۴۹ هزار و ۱۳۴ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا بورس کالا معامله شود که ۳۳ هزار و ۶۳۴ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۳۱ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شدند.

در همین حال، برای ۳ هزار و ۱۳۴ تن نبشی، ۵ هزار و ۱۸۳ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۲۳۸ هزار و ۸ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، ناودانی که ۲ هزار تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۲ هزار و ۸۲۵ تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۲۲۴ هزار و ۷۴۴ ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، ۶۰۰ ‌تن تقاضا از سوی مشتریان برای ورق سرد B ثبت شد که یک هزار ۲۰۰ تن کمتر از حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات بود.

در ادامه، ۳ هزارتن ورق قلع اندود به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۶۵۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.ضمن اینکه قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۶۳۶ هزار ریال بود.

علاوه بر این، ۸ هزار و ۴۰۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای ورق گالوانیزه G ثبت شد که ۳ هزار ۱۰۰ تن از حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات کمتر بود.

در ادامه، ۱۰ هزار تن کنسانتره سنگ آهن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۱۰ هزار تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *