گزارش هفتگی فولادبان از معاملات ارز و سکه/ هفته رشد قیمت دلار

خبرنگار فولادبان به بررسی جزئیات معاملات ارز و سکه در بازار آزاد در هفته جاری پرداخت.

به گزارش خبرنگار فولادبان، جزئیات معاملات ارز و سکه در بازار آزاد در هفته جاری مورد بررسی قرار گرفت. در مهمترین اتفاق هفته، قیمت دلار در بالاترین قیمت به ۵۸ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

ریز معاملات روز شنبه ۵ اسفند ماه

دلار در بازار آزاد روز شنبه، حول و حوش ۵۷ هزار و ۳۳۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۶۲ هزار و ۱۱۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با افزایش ۳۴ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۳ میلیون و ۵۳۶ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۳ هزار تومان رشد داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۸۶۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۳۵ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز دوشنبه ۷ اسفند ماه

دلار در بازار آزاد روز دوشنبه، حول و حوش ۵۷ هزار و ۸۸۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۶۲ هزار و ۷۸۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با کاهش ۳ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۳ میلیون و ۶۴۵ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۵ هزار تومان رشد داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۳۲ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز سه‌شنبه ۸ اسفند ماه

دلار در بازار آزاد روز سه‌شنبه، حول و حوش ۵۸ هزار و ۴۰۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۶۳ هزار و ۳۶۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با افزایش ۵۴۸ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۳ میلیون و ۸۵۴ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷ هزار تومان رشد داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۸۹۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۳۸ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه

دلار در بازار آزاد روز چهار‌شنبه، حول و حوش ۵۸ هزار و ۶۰۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۶۳ هزار و ۳۸۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با کاهش ۳۰۴ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۳ میلیون و ۹۰۳ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۶ هزار تومان افت داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۸۹۸ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۲۹ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه

دلار در بازار آزاد روز پنجشنبه، حول و حوش ۵۸ هزار و ۴۵۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۶۳ هزار و ۷۳۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با افزایش ۱۱۴ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۳ میلیون و ۹۹۶ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲ هزار تومان رشد داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۳۱ دلار معامله شد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *