پایان معاملات بورس کالا/ ۳۶ درصد محصولات فولادی به روی تابلوی معاملات راه پیدا نکردند

در معاملات امروز سه شنبه 8 اسفند، استقبال خوبی برای محصولات فولادی از سوی مشتریان صورت نگرفت.

به گزارش فولادبان، امروز سه شنبه هشتم اسفند قرار بود، ۱۰۲ هزار و ۶۶ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا بورس کالا معامله شود که ۶۵ هزار و ۶۶ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۳۶ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شدند.

در همین حال، برای ۲ هزار و ۹۴۳ تن نبشی، ۴ هزار و ۴۰۰ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۲۳۰ هزار و ۱۶۳ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، ناودانی که ۲ هزار و ۶۶ تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۲ هزار و ۹۹۲ تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۲۳۴ هزار و ۱۴۹ ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، ۳ ‌هزار و ۳۵۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای ورق سرد B ثبت شد که ۱۰ هزار و۶۵۰ تن کمتر از حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات بود.

در ادامه، ۱۱ هزار تن ورق قلع گالوانیزه G به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۱۰ هزار و ۹۵۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.ضمن اینکه قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۴۲۰ هزار و۱۴ ریال بود.

علاوه بر این، ۱۵ هزار و ۵۷ تن تقاضا از سوی مشتریان برای ورق گرم B ثبت شد که ۳ هزار ۸۵۰ تن از حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات کمتر بود.

در ادامه، ۱۰ هزار تن ورق سرد B به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۷ هزار و ۴۵۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.

همچنین ۱۰ هزار تن کنسانتره سنگ آهن در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۲۰ هزار تن تقاضا برای آن وجود داشت.

علاوه بر این، ۱۰ هزار تن آهن اسفنجی در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۱۰ هزار تن تقاضا برای آن وجود داشت.

همچنین، گندله سنگ آهن  به طور کامل از روی تابلوی معاملات حذف شد .

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *