پایان معاملات بورس کالا/ ۷ درصد محصولات فولادی به روی تابلوی معاملات راه پیدا نکردند

در معاملات امروز دوشنبه 7 اسفند، استقبال خوبی برای محصولات فولادی از سوی مشتریان صورت گرفت.

به گزارش فولادبان، امروز دوشنبه هفتم اسفند قرار بود، ۴۵۰ هزار و ۶۳ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا بورس کالا معامله شود که ۴۱۶ هزار و ۶۸۸ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۷ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شدند.

در همین حال، برای ۱۶۸ هزار و ۱۸۸ تن شمش بلوم، ۳۳۷ هزار و ۵۰۷ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۲۰۲ هزار و ۱۲۸ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، تختال C که ۱۵۰ هزار تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۱۹ هزار تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۲۲۷ هزار ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، ۲۱ ‌هزار تن تقاضا از سوی مشتریان برای تختال SMثبت شد که ۴۹ هزار تن کمتر از حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات بود.

در ادامه، ۶ هزار و ۵۰۰ تن ورق قلع اندود به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۷ هزار و ۱۵۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.ضمن اینکه قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۴۵۴ هزار و۷۳۱ ریال بود.

علاوه بر این، ۷ هزار و ۸۵۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای ورق گالوانیزه G ثبت شد که ۳ هزار ۸۵۰ تن از حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات کمتر بود.

در ادامه، ۱۰ هزار تن ورق سرد B به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۷ هزار و ۴۵۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.

همچنین ۸ هزار تن ورق رنگی در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۹ هزار و ۷۵۰ تن تقاضا برای آن وجود داشت.

علاوه بر این، ۲۲ هزار تن آهن اسفنجی بریکت در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۳ هزار و ۵۰۰ تن تقاضا برای آن وجود داشت.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *