گزارش فولادبان از نوسانات بازار سرمایه – چهارشنبه 25 بهمن ماه؛

پایان تلخ معاملات بورس تهران/ شاخص فلزات 6 هزار واحد کاهش یافت

فولادبان از پایان معاملات بورس اوراق بهادار در روز 25 بهمن 1402 گزارش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار فولادبان، بورس تهران آخرین روز کاری هفته را با روند منفی به پایان رساند؛ به گونه‌ای که شاخص کل کانال 2 میلیون و 100 هزار واحدی را از دست داد. از طرفی گروه‌های بانکی، رادیویی و انبوه سازی صنایع برتر امروز بودند که به ترتیب ارزش معامله 238 میلیارد تومان، 194 میلیارد تومان و 188 میلیارد تومان را به ثبت رساندند. همین موضوع شرایط را برای بازار سرمایه فراهم کرد تا معاملات پنجمین روز هفته قرمز رنگ به پایان برسد.

در همین حال، شاخص کل بورس امروز در زمان بسته شدن معاملات 11 هزار و 787 واحد افت داشت و به 2 میلیون و 78 هزار و 530 واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز تا پایان معاملات 4 هزار و 981 واحد کاهش یافت و در ارتفاع 727 هزار و 630 واحدی قرار گرفت. همچنین شاخص فلزات اساسی با افت 6 هزار و 604 واحدی، رقم یک میلیون و 613 هزار و 280 واحد را نشان داد.

نمادهای «وپاسار»،«وبملت»،«اخابر»،«فولاد»،«شپنا»،«شستا»و«شبندر» بیشترین تاثیر را در روند نزولی شاخص کل داشتند. علاوه بر این، نمادهای «خلنت»،«چافست»،«خوساز»،«اخابر»و«دسینا» بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند. همچنین نمادهای «وپاسار»،«دکوثر»،«سدشت»،«کترام»و«کسعدی» بیشترین کاهش قیمت را در بازار امروز رقم زدند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *