گزارش فولادبان از نوسانات بازار سرمایه – سه‌شنبه 24 بهمن ماه؛

افت معاملات شاخص‌های بورس تهران/ شاخص فلزات اساسی 849 واحد رشد کرد

فولادبان از پایان معاملات بورس اوراق بهادار در روز 24 بهمن 1402 گزارش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار فولادبان، بازار سرمایه بی‌جان و خسته کننده امروز نیز به پایان رسید که بر همین اساس، حقیقی‌ها 216 میلیارد تومان دیگر پول از بازار خارج کردند و ارزش معاملات خرد به 3 هزار و 700 میلیارد تومان کاهش یافت. گروه‌های خودرو، انبوه سازی و فلزات اساسی برترین صنایع امروز هستند که بیشترین حجم معامله را تجربه کردند. همین موضوع شرایط را برای بازار سرمایه فراهم کرد تا معاملات چهارمین روز هفته قرمز رنگ به پایان برسد.

در همین حال، شاخص کل بورس امروز در زمان بسته شدن معاملات یک هزار و 594 واحد افت داشت و به 2 میلیون و 90 هزار و 304 واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز تا پایان معاملات 2 هزار و 204 واحد کاهش یافت و در ارتفاع 732 هزار و 594 واحدی قرار گرفت. همچنین شاخص فلزات اساسی با رشد 849 واحدی، رقم یک میلیون و 619 هزار و 887 واحد را نشان داد.

نمادهای «فارس»،«کچاد»،«شپنا»،«شستا»،«کگل»،«وبملت»و«اخابر» بیشترین تاثیر را در روند نزولی شاخص کل داشتند. علاوه بر این، نمادهای «پکویر»،«ساراب»،«قلرست»،«دلقما»و«وایران» بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند. همچنین نمادهای «ولملت»،«شفارس»،«واعتبار»،«سصفها»و«دامین» بیشترین کاهش قیمت را در بازار امروز رقم زدند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *