سرمایه گذاری تزکان گالوانیز برای تامین انرژی های تجدیدپذیر

تزکان گالوانیز، یکی از برترین نوردکاران ترکیه در زمینه فولاد تخت، از احداث یک نیروگاه صفحات خورشیدی در استان ازمیر ، خبر داده است.

به گزارش فولادبان و به نقل از نشریه جهانی متال اکسپرت(Metal Expert)، تزکان گالوانیز، یکی از برترین نوردکاران ترکیه در زمینه فولاد تخت، اهداف سرمایه‌گذاری در انرژی های تجدیدپذیر را با جدیت دنبال می‌کند. این شرکت در آخرین اقدام خود، از احداث یک نیروگاه صفحات خورشیدی در استان ازمیر ، خبر داده است.
این طرح به ارزش 32 میلیون دلار، با هدف ساخت نیروگاهی در استان ایزمیر سرمایه‌گذاری شده است. انتظار می‌رود که برق تولیدی برای تامین انرژی مورد نیاز این شرکت استفاده شود. مساحتی نزدیک به 48.6 هکتار برای این نیروگاه درنظر گرفته شده و ظرفیت تولیدی آن 50 مگاوات خواهد بود. پیش بینی شده در طول فرآیند سرمایه‌گذار خارجی نیز به این طرح افزوده شود.
فرآیند اخذ مجوزهای لازم قرار است تا آوریل 2024 به پایان برسدو انتظار می‌رود که در ماه جولای نیز تاسیسات وارد مرحله تولید شود. عمر عملیاتی پروژه حدود 50 سال تخمین زده شده است.
ورق سرد، ورق گالوانیزه و ورق رنگی ازجمله محصولات تزکان گالوانیز است که دارای ظرفیت تولید سالانه 1.3 میلیون تن محصول است.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *