گزارش فولادبان از نوسانات بازار سرمایه – شنبه 21 بهمن ماه؛

بازگشت شاخص کل به کانال 2 میلیون و 100 هزار واحدی/ شاخص فلزات اساسی 2 هزار واحد رشد کرد

 فولادبان از پایان معاملات بورس اوراق بهادار در روز 21 بهمن 1402 گزارش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار فولادبان، ارزش کل معاملات امروز بورس تهران 29 هزار و 545 میلیارد تومان بود که از این مبلغ 3 هزار و 505 میلیارد تومان آن مربوط به معاملات خرد سهام  و صندوق های قابل معامله سهامی بوده است. گروه‌های انبوه سازی، خودرو و کانی غیرفلزی برترین صنایع امروز به شمار می روند که بیشترین حجم معامله را به ثبت رساندند. همین موضوع شرایط را برای بازار سرمایه فراهم کرد تا معاملات اولین روز هفته سبز رنگ به پایان برسد.

در همین حال، شاخص کل بورس امروز در زمان بسته شدن معاملات 2 هزار و 79 واحد رشد داشت و به 2 میلیون و 100 هزار و 105 واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز تا پایان معاملات یک هزار و 161 واحد افزایش یافت و در ارتفاع 739 هزار و 815 واحدی قرار گرفت. همچنین شاخص فلزات اساسی با رشد یک هزار و 975 واحدی، رقم یک میلیون و 620 هزار و 955 واحد را نشان داد.

نمادهای «شپنا»،«فملی»،«تاپیکو»،«فاسمین»،«سدشت»،«کویر»و«سصفها» بیشترین تاثیر را در روند صعودی شاخص کل داشتند. علاوه بر این، نمادهای «سیمرغ»،«سصفها»،«پارسیان»،«واعتبار»و«وایران» بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند. همچنین نمادهای «فاسمین»،«کسعدی»،«کساپا»،«بکاب»و«خوساز» بیشترین کاهش قیمت را در بازار امروز رقم زدند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *