گزارش هفتگی فولادبان از معاملات ارز و سکه/ هفته نوسانی دلار

خبرنگار فولادبان به بررسی جزئیات معاملات ارز و سکه در بازار آزاد در هفته جاری پرداخت.

به گزارش خبرنگار فولادبان، جزئیات معاملات ارز و سکه در بازار آزاد در هفته جاری مورد بررسی قرار گرفت. در مهمترین اتفاق هفته، قیمت دلار در پایین‌ترین قیمت به 55 هزار و 150 تومان رسید.

ریز معاملات روز شنبه 14 آذر

دلار در بازار آزاد روز شنبه، حول و حوش 56 هزار و 950 تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت 61 هزار و 540 تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی 41 هزار و 395 تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با کاهش یک میلیون و 201 هزار تومانی، بر روی رقم 32 میلیون و 206 هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای 18 عیار 60 هزار تومان افت داشت و با قیمت 2 میلیون و 834 هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، 2 هزار و 39 دلار معامله شد.

ریز معاملات روز یکشنبه 15 آذر

دلار در بازار آزاد روز یکشنبه، حول و حوش ۵۵ هزار و ۱۵۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۵۹ هزار و ۶۰۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با کاهش ۳۰۱ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۱ میلیون و ۵۰۷ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۵ هزار تومان افت داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۷۵۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۳۹ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز دوشنبه 16 آذر

دلار در بازار آزاد روز دوشنبه، حول و حوش ۵۵ هزار و ۲۰۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۵۹ هزار و ۳۹۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با افزایش ۳۲۲ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۱ میلیون و ۶۰۳ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۲ هزار تومان افت داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۷۳۹ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۲۷ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز سه‌شنبه 17 آذر

دلار در بازار آزاد روز سه‌شنبه، حول و حوش 55 هزار و 705 تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت 59 هزار و 895 تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی 41 هزار و 395 تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با افزایش 783 هزار تومانی، بر روی رقم 32 میلیون و 489 هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای 18 عیار 25 هزار تومان رشد داشت و با قیمت 2 میلیون و 767 هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، 2 هزار و 25 دلار معامله شد.

ریز معاملات روز چهارشنبه 18 آذر

دلار در بازار آزاد روز چهار‌شنبه، حول و حوش ۵۵ هزار و ۷۰۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۵۹ هزار و ۹۸۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با افزایش ۳۸۵ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۲ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۴ هزار تومان رشد داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۷۸۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۳۴ دلار معامله شد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *