گزارش فولادبان از نوسانات بازار سرمایه – سه‌شنبه 17 بهمن ماه؛

افت و خیز شاخص‌ها در پایان معاملات بورس تهران/ افت 4 هزار واحدی شاخص فلزات اساسی

فولادبان از پایان معاملات بورس اوراق بهادار در روز 17 بهمن 1402 گزارش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار فولادبان، ارزش کل معاملات امروز بورس تهران 29 هزار و 291 میلیارد تومان بود که از این مبلغ 3 هزار و 442 میلیارد تومان آن مربوط به معاملات خرد سهام و صندوق‌های قابل معامله سهامی بوده است. گروه‌های انبوه سازی، خودرو و فلزات اساسی برترین صنایع امروز هستند که بیشترین حجم معامله را به ثبت رساندند. همین موضوع شرایط را برای بازار سرمایه فراهم کرد تا معاملات چهارمین روز هفته قرمز رنگ به پایان برسد.

در همین حال، شاخص کل بورس امروز در زمان بسته شدن معاملات یک هزار و 217 واحد افت داشت و به 2 میلیون و 97 هزار و 255 واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز تا پایان معاملات 677 واحد افزایش یافت و در ارتفاع 738 هزار و 769 واحدی قرار گرفت. همچنین شاخص فلزات اساسی با افت 4 هزار و 613 واحدی، رقم یک میلیون و 619 هزار و 953 واحد را نشان داد.

نمادهای «فملی»،«کنور»،«تاپیکو»،«میدکو»،«فولاد»،«ذوب»و«اخابر» بیشترین تاثیر را در روند نزولی شاخص کل داشتند. علاوه بر این، نمادهای «ساراب»،«سهرمز»،«سصفها»،«سیلام»و«ملت» بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند. همچنین نمادهای «وایران»،«کساپا»،«لوتوس»،«ولکار»و«سفار» بیشترین کاهش قیمت را در بازار امروز رقم زدند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *