از اسفند، همه مجوز‌ها از درگاه ملی مجوز‌ها تمدید می‌شوند

از ابتدای اسفند با بارگزاری شرایط تمدید و اصلاح مجوز‌ها در درگاه ملی مجوز‌ها، ثبت درخواست تمدید و اصلاح مجوز‌ها هم مانند ثبت درخواست صدور، فقط از طریق درگاه ملی مجوز‌ها انجام می‌شود.

به گزارش فولادبان بر اساس اعلام  دبیرخانه هیئت مقررات‌زدایی  همه مراجع صدور مجوز تا ۲۰ بهمن فرصت دارند  تا با بررسی شرایط بارگذاری شده در این درگاه برای  تمدید، اصلاح، توسعه و انتقال مجوزهایشان  نقایص احتمالی را به‌همراه مستندات مربوطه  قبل‌از ۲۰ بهمن‌ماه برای اصلاح به دبیرخانه ارسال کنند.

همچنین با تاکید دبیرخانه از ابتدای اسفند ۱۴۰۲ ثبت‌نام خارج از درگاه که تاکنون بابت تمدید مجوزها، مجاز شمرده می‌شد، غیرمجاز و غیرقانونی است و همه در‌های باز درگاه‌های تخصصی صدور مجوز برای ثبت‌نام تمدید مجوز هم بسته  خواهد شد .

درگاه ملی مجوز‌ها تا پیش از این فقط خدمات مربوط به صدور مجوز‌ها را انجام می داد و مراجع صدور مجوز امکان ثبت نام از  متقاضیان تمدید و اصلاح مجوزها، مستقیم و حضوری داشتند اما، براساس ابلاغیه جدید دبیرخانه هیئت مقررات زدایی، با تکمیل درگاه ملی مجوز‌ها مراجع صدور مجوز اجازه ثبت نام حضوری و خارج از درگاه ملی بابت تمدید مجوز ندارند و تمدید، اصلاح و انتقال همه مجوز‌ها از مسیر درگاه ملی مجوزها انجام خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *