گزارش فولادبان از نوسانات بازار سرمایه – دوشنبه 16 بهمن ماه؛

نوسان شاخص‌ها در بازار سرمایه/ شاخص فلزات اساسی 7 هزار واحد کاهش یافت

فولادبان از پایان معاملات بورس اوراق بهادار در روز16 بهمن 1402 گزارش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار فولادبان، ارزش کل معاملات امروز بورس تهران 295 هزار و 498 میلیارد تومان بود که از این مبلغ 4 هزار و 238 میلیارد تومان آن مربوط به معاملات خرد سهام و صندوق‌های قابل معامله سهامی بوده است. گروه‌های انبوه سازی، خودرو و فلزات اساسی برترین صنایع امروز هستند که بیشترین حجم معامله را به ثبت رساندند. همین موضوع شرایط را برای بازار سرمایه فراهم کرد تا معاملات سومین روز هفته قرمز رنگ به پایان برسد.

در همین حال، شاخص کل بورس امروز در زمان بسته شدن معاملات یک هزار و 787 واحد افت داشت و به 2 میلیون و 98 هزار و 387 واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز تا پایان معاملات یک هزار و 454 واحد افزایش یافت و در ارتفاع 738 هزار و 92 واحدی قرار گرفت. همچنین شاخص فلزات اساسی با افت 9 هزار و 741 واحدی، رقم یک میلیون و 624 هزار و 525 واحد را نشان داد.

نمادهای «فملی»،«اخابر»،«فولاد»،«فارس»،«رمپنا»،«وغدیر»و«تاپیکو» بیشترین تاثیر را در روند نزولی شاخص کل داشتند. علاوه بر این، نمادهای «اخابر»،«خلنت»،«وصنعت»،«سصفها»و«وایران» بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند. همچنین نمادهای «وملی»،«سفار»،«غچین»،«لبوتان»و«ثنوسا» بیشترین کاهش قیمت را در بازار امروز رقم زدند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *