جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
اخبار 13 بهمن 1402 - 5 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 34 دقیقه
کپی شد!
0

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات ارز و سکه/ هفته صعود قیمت دلار

خبرنگار فولادبان به بررسی جزئیات معاملات ارز و سکه در بازار آزاد در هفته جاری پرداخت.

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات ارز و سکه/ هفته صعود قیمت دلار اخبار

به گزارش خبرنگار فولادبان، جزئیات معاملات ارز و سکه در بازار آزاد در هفته جاری مورد بررسی قرار گرفت. در مهمترین اتفاق هفته، قیمت دلار در بالاترین قیمت به 58 هزار و 330 تومان رسید.

ریز معاملات روز شنبه 7 بهمن ماه

دلار در بازار آزاد روز شنبه، حول و حوش ۵۶ هزار و ۵۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۶۱ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

ازبازارسکه وطلا هم خبررسید که قیمت سکه امامی با افزایش ۳۱۸ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۳ میلیون و ۲۱ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱ هزار تومان رشد داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۷۹۳ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۱۸ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز یکشنبه 8 بهمن ماه

دلار در بازار آزاد روز یکشنبه، حول و حوش ۵۵ هزار و ۷۸۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۶۰ هزار و ۶۰۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

ازبازارسکهوطلاهمخبررسید که قیمت سکه امامی با کاهش ۶۰۵ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۲ میلیون و ۹۰۲ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۷ هزار تومان افت داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۷۹۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۱۸ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز دوشنبه 9 بهمن ماه

دلار در بازار آزاد روز دوشنبه، حول و حوش ۵۸ هزار و ۱۵۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۶۲ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبررسید که قیمت سکه امامی با افزایش ۳۱۸ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۳ میلیون و ۸۰۸ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۰۶ هزار تومان رشد داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۹۰۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۲۷ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز سه‌شنبه 10 بهمن ماه

دلار در بازار آزاد روز سه‌شنبه، حول و حوش ۵۸ هزار و ۱۰۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۶۲ هزار و ۹۶۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبررسید که قیمت سکه امامی با کاهش ۸۵۸ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۳ میلیون و ۲۴۴ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۷ هزار تومان افت داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۷۷۸ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۳۴ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز چهارشنبه 11 بهمن ماه

دلار در بازار آزاد روز چهار‌شنبه، حول و حوش ۵۸ هزار و ۳۳۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۶۳ هزار و ۱۶۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبررسید که قیمت سکه امامی با کاهش ۹۷ هزار تومانی، بر روی رقم ۳۳ میلیون و ۴۰۹ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱ هزار تومان افت داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۹۳۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، ۲ هزار و ۳۸ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز پنجشنبه 12 بهمن ماه

دلار در بازار آزاد روز پنجشنبه،

 

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی فحش و افترا به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به نظرات دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors