افزایش قیمت میلگرد در بورس فلزات لندن

بررسی معاملات روز گذشته محصولات فولادی در مهم‌ترین بورس فلزات اروپا (LME) نشان می‌دهد در آخرین ساعات معاملاتی در بورس لندن، میلگرد افزایش قیمت داشته است.

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس اطلاعات تابلوی معاملات بورس فلزات لندن، قیمت هر تن میلگرد برای تحویل روز با افزایش ۸ دلار و ۵۰ سنتی (رشد ۱٫۳ درصدی) نسبت به روز قبل معاملاتی با قیمت ۶۱۷ دلار و ۵۰ سنت به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۶۰۵ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل معاملاتی، کاهش یک دلاری و ۵۰ سنتی (افت ۰٫۲ درصدی) را نشان می‌هد.

در این میان، هر تن قراضه برای تحویل روز با افزایش ۱۰ دلار و ۵۰ سنتی (رشد ۲.۵ درصدی) با قیمت ۴۱۷ دلار و ۵۰ سنت به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۴۲۱ دلار به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل معاملاتی، رشدیک دلاری (افزایش ۰٫۲ درصدی) را نشان می‌دهد.

علاوه بر این، نرخ قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب چین با کاهش۳ دلار و ۵۰ سنتی (افت ۰٫۶ درصدی) و با نرخ ۵۶۹ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معامله شد.

در ادامه، نرخ قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب آمریکا کاهش ۸ دلاری (افت ۰٫۷ درصدی) وبا نرخ یک‌ هزار و ۸۸ دلار به ازای هر تن معامله شد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *