... امروز: پنج‌شنبه - 09 آذر - 1402
اخبار بازار ارز 26 آبان 1402 - 2 هفته پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات ارز و سکه/ هفته کاهش قیمت سکه

خبرنگار فولادبان به بررسی جزئیات معاملات ارز و سکه در بازار آزاد در هفته جاری پرداخت.

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات ارز و سکه/ هفته کاهش قیمت سکه اخبار بازار ارز

به گزارش خبرنگار فولادبان، جزئیات معاملات ارز و سکه در بازار آزاد در هفته جاری مورد بررسی قرار گرفت. در مهمترین اتفاق هفته، قیمت سکه در پایین‌ترین قیمت به ۲۸ میلیون و ۹۴۶ هزار تومان رسید.

ریز معاملات روز شنبه ۲۰ آبان ماه

دلار در بازار آزاد روز شنبه، حول و حوش ۵۱ هزار و ۳۷۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۵۵ هزار و ۴۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با افزایش ۳۶ هزار تومانی، بر روی رقم ۲۹ میلیون و ۴۶ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳ هزار تومان افت قیمت داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۴۳۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، یک هزار و ۹۳۸ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز یکشنبه ۲۱ آبان ماه

دلار در بازار آزاد روز یکشنبه، حول و حوش ۵۱ هزار و ۳۵۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۵۵ هزار و ۲۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با کاهش ۱۲۷ هزار تومانی، بر روی رقم ۲۸ میلیون و ۹۶۳ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶ هزار تومان افت قیمت داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۴۱۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، یک هزار و ۹۳۸ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز دوشنبه ۲۲ آبان ماه

دلار در بازار آزاد روز دوشنبه، حول و حوش ۵۱ هزار و ۶۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۵۴ هزار و ۷۲۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۰ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با کاهش ۲۳ هزار تومانی، بر روی رقم ۲۸ میلیون و ۹۴۶ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶ هزار تومان افت قیمت داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۴۰۹ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، یک هزار و ۹۳۶ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز سه‌شنبه ۲۳ آبان ماه

دلار در بازار آزاد روز سه‌شنبه، حول و حوش ۵۱ هزار و ۱۸۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۵۴ هزار و ۹۰۰تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با کاهش ۵۲هزار تومانی، بر روی رقم ۲۸ میلیون و ۹۴۸ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار یک هزار تومان رشد قیمت داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، یک هزار و ۹۴۶ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه

دلار در بازار آزاد روز چهارشنبه، حول و حوش ۵۰ هزار و ۹۰۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۵۵ هزار و ۲۵۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با کاهش ۲۰۷ هزار تومانی، بر روی رقم ۲۹ میلیون و ۳ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۸ هزار تومان رشد قیمت داشت و با قیمت ۲ میلیون و۴۳۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، یک هزار و ۹۷۳ دلار معامله شد.

ریز معاملات روز پنجشنبه ۲۵ آبان ماه

دلار در بازار آزاد روز پنجشنبه، حول و حوش ۵۰ هزار و ۸۸۰ تومان مبادله می‌شود. یورو نیز با حدود قیمت ۵۵ هزار و ۱۲۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت دلار صرافی ملی ۴۱ هزار و ۳۹۵ تومان اعلام شد.

از بازار سکه و طلا هم خبر رسید که قیمت سکه امامی با افزایش ۵۵ هزار تومانی، بر روی رقم ۲۹ میلیون و ۵۰ هزار تومان ایستاد. در همین حال، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲ هزار تومان افت قیمت داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی، یک هزار و ۹۶۶ دلار معامله شد.

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی فحش و افترا به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به نظرات دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *