رشد ۲۰ هزار واحدی شاخص کل در پایان معاملات/ شاخص فلزات به کانال ۱٫۵ میلیونی نزدیک شد

فولادبان از پایان معاملات بورس اوراق بهادار در روز 8 آبان 1402 گزارش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار فولادبان، بازار سرمایه امروز توانست تا حدی ریزش‌های روز شنبه را جبران کند و شاخص کل نیز تا حدودی به کانال ۲ میلیون واحدی نزودیک شده است. ناگفته نماند به دلیل نقدینگی کم بازار، صف‌های خرید از بین می‌رفتند و البته بعد از مدت‌ها شاهد خرید حقوقی خودرویی در روند مثبتی رو به بالا بودیم. همین موضوع شرایط را برای بازار سرمایه فراهم کرد تا معاملات سومین روز هفته سبز رنگ به پایان برسد.

در همین حال، شاخص کل بورس امروز در زمان بسته شدن معاملات ۲۰ هزار و ۲۶۲ واحد رشد داشت و به یک میلیون و ۹۸۱ هزار و ۵۷۲ واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن نیز تا پایان معاملات ۱۱ هزار و ۱۱۲ واحد افزایش یافت و در ارتفاع ۶۷۰ هزار و ۱۱۷ واحدی قرار گرفت. همچنین شاخص فلزات اساسی با رشد ۱۶ هزار و ۵۸۰ واحدی، رقم یک میلیون و ۴۹۹ هزار و ۲۵۱ واحد را نشان داد.

نمادهای «فولاد»،«شستا»،«شپنا»،«بوعلی»،«خودرو»،«وبملت»و«نوری» بیشترین تاثیر را در روند صعودی شاخص کل داشتند. علاوه بر این، نمادهای «خکمک»،«واعتبار»،«زمگسا»،«سنیر»و«چدن» بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند. همچنین نمادهای «وایران»،«جم»،«غنوش»،«مبین»و«شفا» بیشترین کاهش قیمت را در بازار امروز رقم زدند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *