جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
اخبار 28 مهر 1402 - 9 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات بورس کالا/ از مهمترین عرضه هفته چه خبر؟

خبرنگار فولادبان، جزئیات معاملات بورس کالا در هفته جاری را مورد بررسی قرار داد.

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات بورس کالا/ از مهمترین عرضه هفته چه خبر؟ اخبار بورس, قیمت فولاد آلیاژی

به گزارش فولادبان، جزئیات معاملات بورس کالا در هفته جاری مورد بررسی قرار گرفت.

در مهمترین عرضه هفته، در معاملات روز دوشنبه بیست و چهارم مرداد ماه، ۲۳۸ هزار و ۶۵۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۴۳ درصد آن، یعنی ۱۰۴ هزار و ۴۰۵ تن به فروش رسید.

جزئیات این معاملات به شرح ذیل است:

ریز معاملات روز شنبه بیست و دوم مهر ماه

در معاملات روز شنبه بیست و دوم مهر ماه ۱۴۰2، از یک میلیون و ۷۸۲ هزار و ۸۶۶ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۶۶۵ هزار و ۶۰۲ تن یعنی معادل ۳۷ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۳۱ ‌‌هزار و ۲۴۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۳۱ درصد آن، یعنی ۹ هزار و ۷۰۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۹۵ هزار و ۲۵۱ ریال است که نسبت به قیمت پایه افت ۶ درصدی داشت.

همچنین، ۲ هزار و ۳۵۰ تن از حجم عرضه شده میلگرد آلیاژی، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۲۶۸ هزار و ۵۵۶ ریال به فروش رسید که نشان از ثبات قیمت این محصول دارد.

امروز فروشندگان میلگرد کلاف، به میزان ۱۲ هزار و ۹۰۶ تن از این محصول عرضه کردند و با استقبال ضعیف مشتریان ۳ درصد آن به فروش رفت.

در پایان، مشتریان ۱۰۰ درصد تیرآهن یعنی معادل ۵ هزار ۱۵۲ تن را با قیمت موزون ۲۵۳ هزار و ۳۶۵ ریال خریداری کردند.

ریز معاملات روز یکشنبه بیست و سوم مهر ماه

در معاملات روز یکشنبه بیست و سوم مهر ماه ۱۴۰2، از ۲۰ هزار تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۲۰ هزار تن محصول معامله رسید.

در همین حال، ۲۰ هزار تن آهن اسفنجی بریکت در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۱۰۰ درصد آن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۳۸ هزار و ۳۶۴ ریال است که نسبت به قیمت پایه تغییری نداشته است.

ریز معاملات روز دوشنبه بیست و چهارم مهر ماه

در معاملات روز دوشنبه بیست و چهارم مهر ماه ۱۴۰2، از ۶۹۳ هزار و ۸۲۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا، ۵۰۸ هزار و ۳۷۵ تن یعنی معادل ۷۳ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۲۳۸ هزار و ۶۵۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۴۳ درصد آن، یعنی ۱۰۴ هزار و ۴۰۵ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۹۱ هزارو ۱۵۶ ریال است که نسبت به قیمت پایه ۰٫۲ کاهش داشته است.

همچنین، ۱۱ هزار و ۵۰۰ تن از حجم عرضه شده تختال C، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۱۹۵ هزار و ۱۰۰ ریال به فروش رسید که نشان از ثبات قیمت این محصول دارد.

امروز فروشندگان تختال SM، به میزان ۱۰۰ هزار تن از این محصول عرضه کردند و با استقبال خوب مشتریان ۱۰۰ درصد آن با قیمت پایه به فروش رفت.

در ادامه، ۴۰ درصد از ۲ هزار تن ورق سرد B، با قیمت میانگین موزون ۳۰۸ هزار و ۷۰۳ ریال معامله شد.

همچنین، تمامی یک هزار و ۶۰۰ تن ورق گالوانیزه G، با همان قیمت پایه یعنی ۴۰۰ هزار و ۶۴ ریال توسط مشتریان خریداری شد.

در پایان، مشتریان ۱۰۰ درصد ورق گرم HR یعنی معادل ۲۹۰ هزار و ۷۰ تن را با قیمت موزون ۲۶۱ هزار و ۸۸ ریال خریداری کردند.

ریز معاملات روز سه‌شنبه بیست و پنجم مهر ماه

در معاملات روز سه‌شنبه بیست و پنجم مهر ماه ۱۴۰2، از ۱۶۶ هزار و ۴۰۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۱۴۷ هزار تن یعنی معادل ۸۸ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۲ هزار تن ورق قلع اندود در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۱۲ درصد آن، یعنی ۲۵۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۵۵۰ هزار ریال است که نسبت به قیمت پایه تغییری نداشته است.

همچنین، ۶ هزار و ۷۵۰ تن از حجم عرضه شده ورق گالوانیزه G، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۳۹۷ هزار و ۹۱۵ ریال به فروش رسید که نشان از رشد ۰٫۹ درصدی قیمت این محصول دارد.

در پایان، مشتریان ۱۰۰ درصد آهن اسفنجی یعنی معادل ۱۴۰ هزار تن را با قیمت موزون ۱۳۱ هزار و ۲۵۳ ریال خریداری کردند.

ریز معاملات روز چهارشنبه بیست و ششم مهر ماه

در معاملات روز چهارشنبه بیست و ششم مهر ماه ۱۴۰2، از ۲۷۰ هزار و ۷۴۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۴۵ هزار و ۵۲۳ تن یعنی معادل ۱۶ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۲۲۸ هزار و ۱۳۴ تن میلگرد در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۱۷ درصد آن، یعنی ۳۸ هزار و ۷۹۷ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۲۱۶ هزار و ۱۱۱ ریال است که نسبت به قیمت پایه ۱٫۲ درصد افزایش داشته است.

همچنین، ۶۵۰ تن از حجم عرضه شده نبشی، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۲۲۵ هزار و ۱۶۵ ریال به فروش رسید که نشان از افت ۰٫۴ درصدی قیمت این محصول دارد.

امروز فروشندگان ناودانی، به میزان ۳ هزار و ۷۱۰ تن از این محصول عرضه کردند و با استقبال ضعیف مشتریان تنها ۱۰ درصد آن، ۲٫۲ درصد پایین تر از قیمت پایه به فروش رفت.

در ادامه، ۳۶ درصد از ۱۵ هزار و ۱۶۰ تن تیرآهن، با قیمت میانگین موزون ۲۲۵ هزار و ۷۲۶ ریال معامله شد که از رضشد ۲٫۲ درصدی قیمت آن حکایت دارد.

در پایان، مشتریان ۰٫۵ درصد ورق گرم یعنی معادل ۱۰۰ تن را با قیمت موزون ۲۵۵ هزار و ۳۵۲ ریال خریداری کردند.

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی فحش و افترا به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به نظرات دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors