گزارش هفتگی «فولادبان» از معاملات بازار بندر شانگ‌های+ نمودار/ هفته نامتوازن قیمت‌ها در بازار بندرشانگ‌های

«فولادبان» به بررسی معاملات بورس بازار بندر شانگ‌های در یک هفته اخیر پرداخت.

به گزارش خبرنگار فولادبان، بررسی معاملات بورس بازار بندر شانگ‌های در یک هفته اخیر، حکایت از معاملات مقاطع مهم فولادی به صورت نامتعادل بود به طوری‌که در این هفته بازار شاهد کاهش و افزایش قیمت‌ها در روزهای مختلف معاملات بود.

جزئیات معاملات بورس بازار بندر شانگ‌های در یک هفته اخیر به شرح ذیل است:

ریز معاملات روز دوشنبه ۱۴ آگوست

در معاملات روز دو‌شنبه ۱۴ آگوست ۲۰۲۳، ( بیست و سوم مرداد ۱۴۰۲)، قیمت متوسط میلگرد با کاهش ۱۸ یوآنی، با قیمت ۳ هزار و ۶۴۵ یوآن به فروش رفت که افت ۰٫۳ درصدی را نشان می‌دهد.

این در حالی است که متوسط قیمت فولاد ضدزنگ در بازار بندر شانگ‌های با رشد ۴۰۵ یوآن و افزایش ۲٫۶ درصدی، بر روی نرخ ۱۵ هزار و ۴۴۵ یوآن ایستاد.

علاوه بر این، متوسط قیمت ورق گرم در بازار بندر شانگ‌های ۳۰ یوآن کاهش داشت و رقم ۳ هزار و ۸۲۰  یوآن را نشان می‌دهد که افت ۰٫۷ درصدی را رقم زد.

همچنین قیمت میلگرد کلاف در این بازار امروز با کاهش ۱۶ یوآنی و ۰٫۳ درصد افت، با نرخ ۴ هزار و ۲۲۰ یوآن معامله شد.

گزارش هفتگی «فولادبان» از معاملات بازار بندر شانگ‌های+ نمودار/ هفته نامتوازن قیمت‌ها در بازار بندرشانگ‌های اخبار

ریز معاملات روز سه‌شنبه ۱۵ آگوست

در معاملات روز سه‌شنبه ۱۵ آگوست ۲۰۲۳، ( بیست و چهارم مرداد ۱۴۰۲)، قیمت متوسط میلگرد با افزایش ۶ یوآنی، با قیمت ۳ هزار و ۶۵۱  یوآن به فروش رفت که این نرخ نسبت به روز قبل، رشد ۰٫۱ درصدی را نشان می دهد.

این در حالی است که متوسط قیمت فولاد ضد زنگ در بازار بندر شانگ‌های با رشد ۹۰ یوآنی و افزایش ۰٫۵ درصدی نسبت به روز قبل، بر روی نرخ ۱۵ هزار و ۵۳۵ یوآن ایستاد.

علاوه بر این، متوسط قیمت ورق گرم در بازار بندر شانگ‌های نسبت به روز قبل، ۱۳ یوآن افزایش یافت و به ۳ هزار و ۸۳۳ یوآن رسید. به عبارت دیگر، متوسط قیمت این محصول نسبت به روز قبل از رشد ۰٫۳ درصدی حکایت دارد.

همچنین قیمت میلگرد کلاف در این بازار امروز با کاهش ۴۴ یوآنی و ۱٫۰ درصد رشد نسبت به روز قبل، با نرخ ۴ هزار و ۱۷۶ یوآن معامله شد.

گزارش هفتگی «فولادبان» از معاملات بازار بندر شانگ‌های+ نمودار/ هفته نامتوازن قیمت‌ها در بازار بندرشانگ‌های اخبار

ریز معاملات روز چهارشنبه ۱۶ آگوست

در معاملات روز چهارشنبه ۱۶ آگوست ۲۰۲۳، ( بیست و پنجم مرداد ۱۴۰۲)، قیمت متوسط میلگرد با افزایش ۲۳ یوآنی، با قیمت ۳ هزار و ۶۷۴ یوآن به فروش رفت که این نرخ نسبت به روز قبل، رشد ۰٫۶ درصدی را نشان می دهد.

این در حالی است که متوسط قیمت فولاد ضد زنگ در بازار بندر شانگ‌های با رشد ۷ یوآنی و افزایش ۰٫۰۴ درصدی نسبت به روز قبل، بر روی نرخ ۱۵ هزار و ۵۴۲ یوآن ایستاد.

علاوه بر این، متوسط قیمت ورق گرم  در بازار بندر شانگ‌های نسبت به روز قبل، ۱۶ یوآن افزایش یافت و به ۳ هزار و ۸۴۹  یوآن رسید.  به عبارت دیگر، متوسط قیمت این محصول نسبت به روز قبل از رشد ۰٫۴  درصدی حکایت دارد.

همچنین قیمت میلگرد کلاف در این بازار امروز با افزایش ۳۳ یوآنی و ۰٫۷ درصد رشد نسبت به روز قبل، با نرخ ۴ هزار و ۲۰۹ یوآن معامله شد

 ریز معاملات روز پنجشنبه ۱۷ آگوست

در معاملات روز پنجشنبه ۰۸ در معاملات روز پنجشنبه ۱۷ آگوست ۲۰۲۳، ( بیست وششم مرداد ۱۴۰۲)،  قیمت متوسط میلگرد با کاهش ۳ یوآنی، با قیمت ۳ هزار و ۶۷۱ یوآن به فروش رفت که این نرخ نسبت به روز قبل، افت ۰٫۰۸ درصدی را نشان می دهد.

این در حالی است که متوسط قیمت فولاد ضد زنگ در بازار بندر شانگ‌های با افت ۳۶ یوآنی و کاهش ۰٫۲ درصدی نسبت به روز قبل، بر روی نرخ ۱۵ هزار و ۵۰۶ یوآن ایستاد.

علاوه بر این، متوسط قیمت ورق گرم در بازار بندر شانگ‌های نسبت به روز قبل، ۳۹ یوآن کاهش یافت و به ۳ هزار و ۸۱۰ یوآن رسید. به عبارت دیگر، متوسط قیمت این محصول نسبت به روز قبل از افت یک درصدی حکایت دارد.

همچنین قیمت میلگرد کلاف در این بازار امروز با کاهش ۲ یوآنی و ۰٫۰۴ درصد افت نسبت به روز قبل، با نرخ ۴ هزار و ۲۰۷ یوآن معامله شد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *