آغاز به کار سامانه مرکز آموزش اتاق اصناف ایران

قرارداد نهایی همکاری بین اتاق اصناف ایران و مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) به‌منظور راه‌اندازی سامانه مرکز آموزش و پژوهش اتاق اصناف ایران و با هدف ارتقای محیط کسب‌وکارها امضا شد.

به گزارش فولادبان، قرارداد نهایی همکاری بین اتاق اصناف ایران و مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) به‌منظور راه‌اندازی سامانه مرکز آموزش و پژوهش اتاق اصناف ایران و با هدف ارتقای محیط کسب‌وکارها امضا شد.

در این نشست حسین طاهرمحمدی، رئیس اتاق اصناف ایران گفت: جامعه صنفی کشور ظرفیتی بالقوه دارد که می‌توان با همراهی و همیاری، بستر قدرتمندی را در حوزه آموزش برای بیش از ۳ میلیون فرد صنفی در کشور ایجاد کرد.

ویافزود: همچنین در حوزه تشکل‌های صنفی جامعه هدف بزرگی با ۸ هزار اتحادیه صنفی داریم که هر اتحادیه بین پنج تا هفت نفر را شامل می‌شود و در نتیجه می‌توان گفت نزدیک به ۵۰ هزار نفر در اتحادیه‌ها فعال هستند، بنابراین یک جامعه صنفی بسیار منسجم و یکپارچه داریم و افق پیش‌روی ما افق بسیار کلانی است.

طاهرمحمدی تصریح‌کرد: استمرار این همکاری ‌می‌تواند موجب بهره‌برداری دو طرف شود و امیدواریم با باز شدن باب همکاری مشترک، شاهد دگرگونی در حوزه آموزش کشور باشیم و امید داریم این همکاری تداوم داشته باشد و سطح کیفی آموزش حوزه صنفی را به طور شایانی ارتقا یابد.

در ادامه «حسین مهویدی» مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت مگفا گفت: مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) زیر نظر وزارت صمت فعالیت دارد و توسعه راهکارها و راهبردهای فناوری اطلاعات به‌ویژه در حوزه صنعت، معدن و تجارت را عهده‌دار است.

وی بیان‌داشت: خرسندیم که این فرصت در حوزه یادگیری و آموزش الکترونیک توسط فعالان صنفی ایجاد شده است و امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را در این حوزه ارائه داده و هر دو سوی قرارداد از این همکاری منتفع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *