گزارش هفتگی «فولادبان» از معاملات بازار لندن + نمودار/ هفته خیز قیمت‌ها در بازار

«فولادبان» به بررسی معاملات بورس بازار لندن در یک هفته اخیر پرداخت.

به گزارش خبرنگار فولادبان، بررسی معاملات بورس بازار لندن در یک هفته اخیر نشان می دهد معاملات در این هفته در این بازار به صورت صعودی گزارش شده است. البته در اواسط هفته یک روز بازار شاهد ریزش قیمت‌ها بود اما مجددا این روند کاهشی متوقف و هفته کاری بورس لندن سبز و افزایشی پایان یافت.

جزئیات معاملات بورس بازار لندن در یک هفته اخیر به شرح ذیل است:

ریز معاملات روز دو‌شنبه ۰۷ آگوست

در معاملات روز دو‌شنبه ۰۷ آگوست ۲۰۲۳، ( شانزدهم مرداد ۱۴۰۲)، قیمت هر تن میلگرد برای تحویل روز با کاهش یک دلار و ۵۰ سنت ( افت ۰٫۲ درصدی) با قیمت ۵۶۳ دلار و ۵۰ سنت به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۵۷۹ دلار و ۴۸ سنت به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل، با کاهش یک دلار و ۲ سنت ( افت ۰٫۱ درصدی) به فروش رسید.

در این میان، هر تن قراضه برای تحویل نسبت با قیمت ۳۵۸ دلار بدون تغییر قیمت به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با افزایش یک دلار و ۶۷ سنت و افزایش ۰٫۴ درصدی با نرخ ۳۶۳ دلار و ۶۷ سنت به ازای هر تن منعقد شد.

قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب آمریکا با نرخ ۸۶۷ دلار و ۸۹ سنت بدون تغییر قیمت منعقد شد.

علاوه بر این، نرخ قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب چین با ۲ دلار و ۸۳ سنت رشد قیمتی همراه بود و با نرخ ۵۵۲ دلار و ۳۳ سنت به ازای هر تن معامله شد که این نرخ نشان از افزایش ۰٫۵ درصدی دارد.

گزارش هفتگی «فولادبان» از معاملات بازار لندن + نمودار/ هفته خیز قیمت‌ها در بازار اخبار

ریز معاملات روزسه‌شنبه ۰۸ آگوست

در معاملات روز سه‌شنبه ۰۸ آگوست ۲۰۲۳، ( هفدهم مرداد ۱۴۰۲)، هر تن میلگرد برای تحویل روز با کاهش نیم دلاری ( افت ۰٫۰۸ درصدی) با قیمت ۵۵۷ دلار به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۵۵۰ به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل، با کاهش ۴ دلاری ( افت ۰٫۷ درصدی) به فروش رسید.

در این میان، هر تن قراضه برای تحویل روز و یک ماهه بدون تغییر و به ترتیب با قیمت‌های ۳۶۵ و ۳۵۶ دلار به فروش رسید.

قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب آمریکا هم با ثبات قیمتی همراه بود و با نرخ ۷۹۲ دلار و ۳۹ سنت منعقد شد.

علاوه بر این، نرخ قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب چین با افت یک دلاری (کاهش ۰٫۱ ) با نرخ ۵۵۸ دلار به ازای هر تن معامله شد.

علاوه بر این، نرخ قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب چین با ٢۵ دلار و ٧٧ سنت رشد قیمتی همراه بود و با نرخ ۵٧٨ دلار به ازای هر تن معامله شد که این نرخ نشان از افزایش ۴.۶ درصدی دارد.

گزارش هفتگی «فولادبان» از معاملات بازار لندن + نمودار/ هفته خیز قیمت‌ها در بازار اخبار

ریز معاملات روزچهارشنبه ۰۹ آگوست

در معاملات روز چهارشنبه ۰۹ آگوست ۲۰۲۳، ( هجدهم مرداد ۱۴۰۲)، قیمت هر تن میلگرد برای تحویل روز با افزایش ۸ دلاری ( رشد ۱٫۴ درصدی) با قیمت ۵۶۵ دلار به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۵۵۵ به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل، با افزایش ۵ دلاری ( رشد ۰٫۹ درصدی) به فروش رسید.

در این میان، هر تن قراضه برای تحویل روز و یک ماهه به ترتیب با قیمت‌های ۳۷۰ دلار و ۵۰ سنت و ۳۵۷ دلار به فروش رسید که این نرخ نسبت به روز قبل ۵٫۵ دلار رشد را تجربه کرده است.

قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب آمریکا هم با ثبات قیمتی همراه بود و با نرخ ۷۹۲ دلار و ۳۹ سنت منعقد شد.

علاوه بر این، نرخ قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب چین با افزایش یک دلاری ( رشد ۰٫۱ درصدی ) با نرخ ۵۵۹ دلار به ازای هر تن معامله شد.

گزارش هفتگی «فولادبان» از معاملات بازار لندن + نمودار/ هفته خیز قیمت‌ها در بازار اخبار

ریز معاملات روز جمعه ۱۱ آگوست

در معاملات روز جمعه ۱۱ آگوست ۲۰۲۳، ( بیستم مرداد ۱۴۰۲)، قیمت هر تن میلگرد برای تحویل روز با افزایش ۷ دلاری نسبت به روز قبل (رشد ۲٫۱ درصدی) با قیمت ۵۷۲ دلار به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۵۵۷ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل، رشد ۲٫۵ دلاری ( افزایش ۰٫۵ درصدی) را نشان می‌هد.

در این میان، هر تن قراضه برای تحویل روز با افزایش ۲ دلاری نسبت به روز قبل و رشد (۱٫۰ درصدی) با قیمت ۳۷۲ دلار و ۵۰ سنت به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با رشد ۴٫۵ دلاری و با نرخ ۳۶۱ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نشان از افزایش ۱٫۱ درصدی دارد.

قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب آمریکا با افزایش ۴۴ سنت و رشد (۰٫۰۹ درصدی ) و با نرخ ۷۹۲ دلار و ۸۳ سنت منعقد شد.

علاوه بر این، نرخ قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب چین با ۴٫۵ دلار افت قیمتی همراه بود و با نرخ ۵۵۴ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معامله شد که این نرخ نشان از کاهش ۱٫۸ درصدی دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *