رشد ۲۶۱ درصدی درآمدهای گمرکی در بهار ۱۴۰۲

مقایسه درآمدهای گمرک و واریزی بابت مالیات ارزش افزوده در سه ماهه اول سال جاری در مقایسه با ۳ ماهه اول سال ۱۴۰۱ نشان می‌دهد جمع کل وصـولی و واریز به خزانه در سه ماهه اول سال ۱۴۰۲ معادل ۳۶ هزار و ۶۸۱ میلیارد تومان است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ٢٦١ درصد رشد داشته است.

به گزارش فولادبان، میزان حقوق ورودی وصولی کالاها در سه ماهه اول سال ۱۴۰۲ معادل ۱۲ هزار و ۲۱۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۱۲ درصد رشد داشته است.

رشد ۲۶۱ درصدی درآمدهای گمرکی در بهار ۱۴۰۲ اتحادیه ها و انجمن های فولاد

 

همچنین میزان حقوق ورودی وصولی کالاها به علاوه خودرو، گوشی تلفن همراه بالای ۶۰۰ دلار و ۲۰ ردیف در آمدی گمرک معادل ۱۵ هزار و ۹۹۵ میلیارد و ۵۵۰میلیون تومان است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰۳ درصد رشد داشته است .

علاوه بر این، میزان مالیات بر ارزش افزوده وصولی در سه ماهه اول سال ۱۴۰۲ معادل ۲۰ هزار و ۶۸۵ میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ٣٣٤ درصد رشد نشان می دهد.

البته جمع کل وصـولی و واریز به خزانه در سه ماهه اول سال ۱۴۰۲ معادل ۳۶ هزار و ۶۸۱ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ٢٦١ درصد رشد داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *