گزارش هفتگی «فولادبان» از معاملات بازار بندر شانگ‌های+ نمودار/ هفته سقوط قیمت‌ها در بازار

«فولادبان» به بررسی معاملات بورس بازار بندر شانگ‌های در یک هفته اخیر پرداخت.

به گزارش خبرنگار فولادبان، بررسی معاملات بورس بازار بندر شانگ‌های در یک هفته اخیر، حکایت از معاملات مقاطع مهم فولادی با کاهش قیمت دارد. در این میان، افزایش نامحسوس فولاد ضد زنگ در یک روز کاری مانع از قرمز شدن کل معاملات در یک هفته کاری شد.

جزئیات معاملات بورس بازار بندر شانگ‌های در یک هفته اخیر به شرح ذیل است:

ریز معاملات روز دوشنبه ۰۷ آگوست

در معاملات روز دو‌شنبه ۰۷ آگوست ۲۰۲۳، ( شانزدهم مرداد ۱۴۰۲)، قیمت متوسط میلگرد با کاهش ۱۵۷ یوآنی، با قیمت ۳ هزار و ۶۸۴ یوآن به فروش رفت که افت ۴٫۰ درصدی را نشان می‌دهد.

این در حالی است که متوسط قیمت فولاد ضد زنگ در بازار بندر شانگ‌های با افت ۱۹۳ یوآن و کاهش ۱٫۲ درصدی، بر روی نرخ ۱۵ هزار و ۲۳ یوآن ایستاد.

علاوه بر این، متوسط قیمت ورق گرم در بازار بندر شانگ‌های ۲۲۰ یوآن کاهش داشت و رقم ۳ هزار و ۸۹۳ یوآن را نشان می‌دهد که افت ۵٫۳ درصدی را رقم زد.

همچنین قیمت میلگرد کلاف در این بازار امروز با کاهش ۱۳۴ یوآنی و ۳٫۰ درصد افت، با نرخ ۴ هزار و ۲۲۰ یوآن معامله شد.

گزارش هفتگی «فولادبان» از معاملات بازار بندر شانگ‌های+ نمودار/ هفته سقوط قیمت‌ها در بازار اخبار

ریز معاملات روز چهارشنبه ۰۹ آگوست

در معاملات روز چهارشنبه ۰۹ آگوست ۲۰۲۳، ( هجدهم مرداد ۱۴۰۲)، قیمت متوسط میلگرد با کاهش ۱۵ یوآنی، با قیمت ۳ هزار و ۶۶۹  یوآن به فروش رفت که این نرخ نسبت به روز قبل، افت ۰٫۴ درصدی را نشان می دهد.

این در حالی است که متوسط قیمت فولاد ضد زنگ در بازار بندر شانگ‌های با رشد ۴۹ یوآنی و افزایش ۰٫۳ درصدی نسبت به روز قبل، بر روی نرخ ۱۵ هزار و ۷۲ یوآن ایستاد.

علاوه بر این، متوسط قیمت ورق گرم در بازار بندر شانگ‌های نسبت به روز قبل، ۲۰ یوآن کاهش یافت و به ۳ هزار و ۸۷۳  یوآن رسید.  به عبارت دیگر، متوسط قیمت این محصول نسبت به روز قبل از افت ۰٫۵  درصدی حکایت دارد.

همچنین قیمت میلگرد کلاف در این بازار امروز با افزایش ۴۹ یوآنی و ۰٫۳ درصد افت نسبت به روز قبل، با نرخ ۴ هزار و ۲۶۹ یوآن معامله شد.

گزارش هفتگی «فولادبان» از معاملات بازار بندر شانگ‌های+ نمودار/ هفته سقوط قیمت‌ها در بازار اخبار

 ریز معاملات روز پنجشنبه ۱۰ آگوست

در معاملات روز پنجشنبه ۰۸ در معاملات روز پنجشنبه ۱۰ آگوست ۲۰۲۳، ( نوزدهم مرداد ۱۴۰۲)، قیمت متوسط میلگرد با کاهش ۶ یوآنی، با قیمت ۳ هزار و ۶۶۳ یوآن به فروش رفت که این نرخ نسبت به روز قبل، کاهش ۰٫۱ درصدی را نشان می دهد.

این در حالی است که متوسط قیمت فولاد ضد زنگ در بازار بندر شانگ‌های با افت ۳۲ یوآنی و کاهش ۰٫۲ درصدی نسبت به روز قبل، بر روی نرخ ۱۵ هزار و ۴۰ یوآن ایستاد.

علاوه بر این، متوسط قیمت ورق گرم در بازار بندر شانگ‌های نسبت به روز قبل، ۲۳ یوآن کاهش یافت و به ۳ هزار و ۸۵۰ یوآن رسید. به عبارت دیگر، متوسط قیمت این محصول نسبت به روز قبل از افت ۰٫۵ درصدی حکایت دارد.

همچنین قیمت میلگرد کلاف در این بازار امروز با کاهش ۳۳ یوآنی و ۰٫۷ درصد افت نسبت به روز قبل، با نرخ ۴ هزار و ۲۳۶ یوآن معامله شد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *