معاملات نزولی فولادی‌ها در بازار بندر شانگ‌های/ کاهش ۳۳ یوآنی قیمت میلگرد کلاف

بررسی آخرین به‌روزرسانی معاملات بورس فلزات بندر شانگ‌های نشان می‌دهد تمام محصولات فلزی در این بازار با افزایش قیمت صورت گرفت. در این میان، میلگرد کلاف بیشترین کاهش قیمت را بین سایر محصولات به ثبت رساند.

به گزارش فولادبان، براساس آخرین به‌روزرسانی معاملات بورس فلزات بندر شانگ‌های، قیمت متوسط میلگرد با کاهش ۶ یوآنی، با قیمت ۳ هزار و ۶۶۳ یوآن به فروش رفت که این نرخ نسبت به روز قبل، کاهش ۰٫۱ درصدی را نشان می دهد.

این در حالی است که متوسط قیمت فولاد ضد زنگ در بازار بندر شانگ‌های با افت ۳۲ یوآنی و کاهش ۰٫۲ درصدی نسبت به روز قبل، بر روی نرخ ۱۵ هزار و ۴۰ یوآن ایستاد.

علاوه بر این، متوسط قیمت ورق گرم در بازار بندر شانگ‌های نسبت به روز قبل، ۲۳ یوآن کاهش یافت و به ۳ هزار و ۸۵۰ یوآن رسید. به عبارت دیگر، متوسط قیمت این محصول نسبت به روز قبل از افت ۰٫۵ درصدی حکایت دارد.

همچنین قیمت میلگرد کلاف در این بازار امروز با کاهش ۳۳ یوآنی و ۰٫۷ درصد افت نسبت به روز قبل، با نرخ ۴ هزار و ۲۳۶ یوآن معامله شد.

معاملات نزولی فولادی‌ها در بازار بندر شانگ‌های/ کاهش 33 یوآنی قیمت میلگرد کلاف عینک فولادی بورس فلزات بندر شانگهای, قیمت فولاد ضد زنگ, کاهش قیمت میلگرد امروز, میلگرد کلاف, نرخ فولاد ضد زنگ

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *