روند صعودی معاملات در بورس فلزات لندن/ رشد ۸ دلاری قیمت میلگرد 

بررسی معاملات روز گذشته محصولات فولادی در مهم‌ترین بورس فلزات اروپا (LME) نشان می‌دهد در آخرین ساعات معاملاتی در بورس لندن، معاملات با افزایش قیمت 5 محصول صورت گرفت و یک محصول با ثبات قیمتی همراه بود. 

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس اطلاعات تابلوی معاملات بورس فلزات لندن، قیمت هر تن میلگرد برای تحویل روز با افزایش ۸ دلاری ( رشد ۱٫۴ درصدی) با قیمت ۵۶۵ دلار به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۵۵۵ به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل، با افزایش ۵ دلاری ( رشد ۰٫۹ درصدی) به فروش رسید.

در این میان، هر تن قراضه برای تحویل روز و یک ماهه به ترتیب با قیمت‌های ۳۷۰ دلار و ۵۰ سنت و ۳۵۷ دلار به فروش رسید که این نرخ نسبت به روز قبل ۵٫۵ دلار رشد را تجربه کرده است.

قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب آمریکا هم با ثبات قیمتی همراه بود و با نرخ ۷۹۲ دلار و ۳۹ سنت منعقد شد.

علاوه بر این، نرخ قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب چین با افزایش یک دلاری ( رشد ۰٫۱ درصدی ) با نرخ ۵۵۹ دلار به ازای هر تن معامله شد.

روند صعودی معاملات در بورس فلزات لندن/ رشد 8 دلاری قیمت میلگرد  اخبار بورس فلزات لندن lme, تابلو معاملات بورس لندن, قیمت میلگرد امروز, قیمت هر تن میلگرد, ورق گرم فوب, ورق گرم فوب آمریکا, ورق گرم فوب چین

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *