جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
اخبار بورس کالا 13 مرداد 1402 - 12 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات بورس کالا/ از مهمترین عرضه هفته چه خبر؟

خبرنگار فولادبان، جزئیات معاملات بورس کالا در هفته جاری را مورد بررسی قرار داد.

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات بورس کالا/ از مهمترین عرضه هفته چه خبر؟ اخبار بورس کالا آمار معاملات بورس کالا, تالار حراج باز بورس کالا, تالار صنعتی بورس کالا, سنگ آهن دانه بندی, قیمت روز آهن اسفنجی, قیمت فولاد آلیاژی, گندله سنگ آهن, معاملات امروز بورس کالا, میلگرد آلیاژی, میلگرد کلاف, نرخ محصولات فولادی, نرخ محصولات فولادی در بورس کالا, ورق سرد خودرو, ورق سرد لوازم خانگی

به گزارش فولادبان، جزئیات معاملات بورس کالا در هفته جاری مورد بررسی قرار گرفت.

در مهمترین عرضه هفته، در معاملات روز دوشنبه نهم تیر ماه، ۱۸۶ ‌هزار و ۳۱۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۸۲ درصد آن، یعنی ۱۵۴ ‌هزار و ۱۴۰ تن به فروش رسید.

ریز معاملات روز شنبه هفتم تیر ماه

در معاملات روز شنبه هفتم تیر ماه ۱۴۰2، از ۲ میلیون و ۲۳ هزار و ۴۴۸ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا، ۶۳۶ هزار و ۷۷۰ تن یعنی معادل ۳۱٫۴ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۸۳ ‌هزار و ۴۴۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۰٫۵ درصد آن، یعنی ۴۵۰ تن به فروش رسید. قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۸۶ هزار و ۵۸۸ ریال است که این نرخ نسبت به قیمت پایه کاهش ۹٫۷ درصدی را رقم زد.

علاوه بر این، یک هزار و ۲۰۰ تن میلگرد آلیاژی در دسترس مشتریان قرار گرفت که تمام آن با قیمت پایه ۲۱۲ هزار و ۵۴۸ ریال خریداری شد.

امروز فروشندگان تیرآهن، به میزان ۱۰ هزار و ۱۲۰ تن از این محصول عرضه کردند و با استقبال خوب مشتریان، تمامی آن با قیمت ۲۱۵ هزار و ۵۹ ریال به فروش رسید.

علاوه بر این، یک هزار تن ورق سرد خودرو در دسترس مشتریان قرار گرفت که ۱۰۰ درصد آن خریداری شد. قیمت میانگین موزون ۳۰۴ هزار ۶۵۲ ریال برای این محصول ثبت شد.

مشتریان سنگ آهن دانه بندی و کنسانتره سنگ آهن هم امروز به ترتیب ۲۵ و ۳۱٫۸ درصد حجم عرضه محصول، یعنی معادل ۵۰ هزار تن و ۱۷۲ هزار تن را با قیمت میانگین موزون ۷ هزار و ۴۲۰ ریال و ۳۵ هزار و ۲۲۴ ریال خریداری کردند.

همچنین ۳۰۳ هزار تن از ۸۱۰ هزار تن حجم عرضه شده گندله سنگ آهن، با ۳۷٫۴ درصد مورد معامله قرار گرفت. این محصول با قیمت ۴۴ هزار و ۴۰۰ ریال بدون تغییر نسبت به قیمت پایه به فروش رسید.

در همین حال، محصول ناودانی، میلگرد ساده صنعتی، میلگرد کلاف، ورق سرد لوازم خانگی و سنگ آهن دانه بندی در تابلو مورد معامله قرار نگرفتند.

در پایان مشتریان ۴۷٫۲ درصد آهن اسفنجی یعنی معادل ۱۰۰ هزار و ۲۰۰ تن را با قیمت موزون ۱۱۴ هزار و ۷۷۷ ریال خریداری کردند.

ریز معاملات روز یکشنبه هشتم مرداد ماه

در معاملات روز یکشنبه هشتم مرداد ماه ۱۴۰2، از ۲۲ هزار تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۲۱ هزار تن یعنی معادل ۹۵٫۴ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، یک هزار تن ورق سرد خودرو در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۱۰۰ درصد آن به صورت کامل به فروش رسید، ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۳۱۲ هزار و ۲۲۹ ریال است که نسبت به قیمت پایه تغییری نداشت.

همچنین مشتریان ۹۵٫۲ درصد آهن اسفنجی بریکت یعنی معادل ۲۰ هزار تن را با قیمت موزون ۱۲۲ هزار و ۸۴۱ ریال خریداری کردند.

ریز معاملات روز دوشنبه نهم مرداد ماه

در معاملات روز دوشنبه نهم مرداد تیر ماه ۱۴۰2، از ۲۵۰ هزار و ۳۱۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا، ۱۵۶ هزار و ۴۴۰ تن یعنی معادل ۶۲ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۱۸۶ ‌هزار و ۳۱۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۸۲ درصد آن، یعنی ۱۵۴ ‌هزار و ۱۴۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۹۱ هزار و ۶۱۵ ریال است که نسبت به قیمت پایه افزایش ۱٫۸ درصدی را رقم زد.

همچنین، یک هزار و ۲۵۰ تن از حجم عرضه شده ورق سرد B، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۳۰۴ هزار و ۷۸۵۴ ریال به فروش رسید که نشان از ثبات قیمت این محصول دارد.

در پایان، مشتریان ۱۰۰ درصد ورق گالوانیزه G یعنی معادل یک‌هزار و ۵۰ تن را با قیمت موزون ۴۰۸ هزار و ۱۲۷ ریال خریداری کردند.

ریز معاملات روز سه‌شنبه دهم مرداد ماه

در معاملات روز سه‌شنبه دهم مرداد ماه ۱۴۰2، از ۳۳ هزار و ۱۰۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۱۵ هزار و ۲۰۰ تن یعنی معادل ۴۵٫۹ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، یک‌‌هزار و ۵۰۰ تن ورق رنگی در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۱۳ درصد آن، یعنی ۲۰۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۴۳۸ هزار و ۳۳ ریال است که نسبت به قیمت پایه تغییری نداشت.

همچنین، ۲ هزار و ۳۵۰ تن از حجم عرضه شده ورق سرد B، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۳۰۴ هزار و ۷۸۴ ریال به فروش رسید که نشان از ثبات قیمت این محصول دارد.

امروز فروشندگان ورق قلع اندود، به میزان ۲هزار تن از این محصول عرضه کردند اما استقبال خوبی از آن نشد و فقط ۲۰۰ تن به فروش رفت.

علاوه بر این، ۱۴ ‌هزار و ۱۰۰ تن ورق گالوانیزه G در دسترس مشتریان قرار گرفت که ۱۷ درصد آن خریداری شد. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ۴۰۶ هزار و ۶۴۸ ریال برای این محصول به ثبت رسید.

در پایان، مشتریان ۱۰۰ درصد آهن اسفنجی یعنی معادل ۱۰هزار تن را با قیمت موزون ۱۱۹ هزار و ۴۹۵ ریال خریداری کردند.

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی فحش و افترا به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به نظرات دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors