پایان معاملات بورس کالا/ ثبت ۱۵۹ هزار تن تقاضا برای شمش بلوم

در معاملات امروز دوشنبه 12 تیر ماه، بیش از 159 هزار تن تقاضا برای شمش بلوم به ثبت رسید.
به گزارش فولادبان، امروز دوشنبه دوازدهم تیر ماه قرار بود، ۲۳۴ هزار و ۲۱۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا معامله شود که  ۲۰۳ هزار و ۸۲۰ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۱۳ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شدند.
در همین حال، برای ۱۴۳ ‌هزار و ۸۲۰ تن شمش بلوم، ۱۵۹ هزار و ۳۳۰ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۲۰۱ هزار و ۸۳۵ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.
 همچنین، تختال C که ۴۰ هزار تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۵ هزار تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۱۹۱ هزار ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.
علاوه بر این، ۲ ‌هزار و ۴۰۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای ورق رنگی ثبت شد که ۷ هزار و ۶۰۰ تن از میزان حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات کمتر بود.
در ادامه، یک‌هزار تن ورق سرد B به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و یک‌هزار و ۶۵۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.ضمن اینکه قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۳۱۵ هزار و ۵۰۲ ریال بود.
همچنین، تقاضای ۶ هزار و ۳۵۰ تنی برای ۶ هزار تن ورق قلع اندود روی تابلوی معاملات ثبت شد.
در پایان، ۳ هزار تن ورق گالوانیزه G به تابلوی معاملات راه یافت و یک هزار و ۳۰۰ تن تقاضا برای آن وجود داشت. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۴۴۱ هزار و ۴۵۵ ریال می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *