جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
عینک فولادی 08 تیر 1402 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه
کپی شد!
0

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات بورس کالا/از مهمترین عرضه هفته چه خبر؟

خبرنگار فولادبان، جزئیات معاملات بورس کالا در هفته جاری را مورد بررسی قرار داد.

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات بورس کالا/از مهمترین عرضه هفته چه خبر؟ عینک فولادی آمار معاملات بورس کالا, ارزش معاملات بازار بورس, بورس تهران, تالار حراج باز بورس کالا, تالار صنعتی بورس کالا, شمش بلوم, قیمت روز آهن اسفنجی, قیمت شمش فولاد, قیمت فولاد آلیاژی, میلگرد آلیاژی, میلگرد کلاف, ورق سرد خودرو, ورق گالوانیزه خودرو

به گزارش فولادبان، جزئیات معاملات بورس کالا در هفته جاری مورد بررسی قرار گرفت.

در مهمترین عرضه هفته، در معاملات روز شنبه سوم تیر ماه، ۴۴ ‌هزار و ۳۴۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۳۰ درصد آن، یعنی ۱۳ ‌هزار و ۶۰۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۲۴۵ هزار و ۲۹۱ ریال است که نسبت به قیمت پایه افزایش ۴٫۱ درصدی را رقم زد.

جزئیات این معاملات به شرح ذیل است:

ریز معاملات روز شنبه سوم تیر ماه

در معاملات روز شنبه سوم تیر ماه ۱۴۰2، از ۲۵۲ هزار و ۷۸۱ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۱۷۹ هزار و ۵۳۴ تن یعنی معادل ۷۱ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۴۴ ‌هزار و ۳۴۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۳۰ درصد آن، یعنی ۱۳ ‌هزار و ۶۰۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۲۴۵ هزار و ۲۹۱ ریال است که نسبت به قیمت پایه افزایش ۴٫۱ درصدی را رقم زد.

همچنین، ۳۵ هزار و ۲۴ تن از حجم عرضه شده میلگرد ساده صنعتی، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۲۷۷ هزار و ۵۰۰ ریال به فروش رسید که نشان از افت ۱٫۵ درصدی قیمت این محصول دارد.

امروز فروشندگان میلگرد آلیاژی، به میزان ۲ هزار و ۵۰۰ تن از این محصول عرضه کردند و با استقبال خوب مشتریان تمامی آن با قیمت ۲۳۰ هزار و ۷۸۹ ریال به فروش رسید.

علاوه بر این، ۳ ‌هزار و ۴۹۸ تن میلگرد کلاف در دسترس مشتریان قرار گرفت که ۱۴ درصد آن خریداری شد. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ۲۲۹ هزار ۹۸۱ ریال برای میلگرد کلاف به ثبت رسید.

مشتریان ورق سرد خودرو هم امروز ۱۰۰ درصد حجم عرضه این محصول یعنی معادل یک هزار و ۵۰ تن را با قیمت میانگین موزون ۳۴۴ هزار و ۲۴۳ ریال خریداری کردند.

در ادامه، تمام ۳۰۰ تن ورق سرد لوازم خانگی با قیمت ۳۳۵ هزار و ۵۶۸ ریال به فروش رسید که این قیمت تغییری نسبت به قیمت پایه این محصول نداشت.

در همین حال، ۱۰۰ درصد ورق گالوانیزه خودرو یعنی ۱۵ هزار تن آن با همان قیمت پایه یعنی ۴۴۷ هزار و ۳۴ ریال به فروش رسید.

در پایان، مشتریان ۸۹ درصد آهن اسفنجی یعنی معادل ۱۱۱ هزار تن را با قیمت موزون ۱۲۳ هزار و ۴۶۴ ریال خریداری کردند.

ریز معاملات روز یکشنبه چهارم تیرماه

در معاملات روز یکشنبه چهارم تیر ماه ۱۴۰2، از ۲۲ هزار تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۲۰ هزار تن یعنی معادل ۹۰ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۲۲ ‌هزار تن آهن اسفنجی بریکت در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۹۰ درصد آن، یعنی ۲۰ ‌هزار تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۳۳ هزار و ۶۹۰ ریال است که نسبت به قیمت پایه تغییری نداشت.

ریز معاملات روز دوشنبه پنجم تیر ماه

در معاملات روز دوشنبه پنجم تیر ماه ۱۴۰2، از ۱۵۳ هزار و ۸۵۵ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا، ۹۹ هزار و ۲۷۰ تن یعنی معادل ۶۴٫۵ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۱۴۰ ‌هزار و ۷۵۵ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۶۸ درصد آن، یعنی ۹۶ ‌هزار و ۱۷۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۲۰۲ هزار و ۹۲۷ ریال است که نسبت به قیمت پایه افزایش ۰٫۷ درصدی را رقم زد.

همچنین، یک‌هزار و ۱۰۰ تن از حجم عرضه شده ورق سرد B، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۳۲۴ هزار و ۱۰ ریال به فروش رسید که نشان از افزایش ۲٫۷ قیمت این محصول دارد.

در پایان، مشتریان ۱۰۰ درصد ورق گالوانیزه G یعنی معادل ۲ هزار تن را با همان قیمت پایه ۴۴۳ هزار و ۶۲۱ ریال خریداری کردند.،

ریز معاملات روز سه‌شنبه ششم تیر ماه

در معاملات روز سه‌شنبه ششم تیر ماه ۱۴۰2، قرار بود، ۲۰ هزار تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا معامله شود که ۱۱ هزار و ۱۰۰ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۴۴٫۵ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شدند.

در همین حال، برای ۴ ‌هزار تن ورق سرد b، به میزان ۵ ‌هزار و ۵۰ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۳۱۵ هزار و ۴۲۳ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، ۷ هزار و ۱۰۰ تن ورق گالوانیزه G در دسترس مشتریان قرار گرفت و با تقاضای ۳ هزار و ۹۵۰ تنی رو به رو شد. ضمن اینکه قیمت میانگین ۴۳۷ هزار و ۹۳۷ ریال برای این محصول روی تابلوی معاملات به ثبت رسید.

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی فحش و افترا به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به نظرات دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors