آمار نهایی معاملات بورس کالا/ رشد ۴ درصدی قیمت شمش بلوم

براساس جزئیات معاملات امروز سوم تیر1402 بورس کالا، قیمت شمش بلوم رشد 4.1 درصدی را به ثبت رساند.

به گزارش خبرنگار فولادبان، امروز شنبه سوم تیر ماه ۱۴۰۲، از ۲۵۲ هزار و ۷۸۱ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۱۷۹ هزار و ۵۳۴ تن یعنی معادل ۷۱ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۴۴ ‌هزار و ۳۴۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۳۰ درصد آن، یعنی ۱۳ ‌هزار و ۶۰۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۲۴۵ هزار و ۲۹۱ ریال است که نسبت به قیمت پایه افزایش ۴٫۱ درصدی را رقم زد.

همچنین، ۳۵ هزار و ۲۴ تن از حجم عرضه شده میلگرد ساده صنعتی، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۲۷۷ هزار و ۵۰۰ ریال به فروش رسید که نشان از افت ۱٫۵ درصدی قیمت این محصول دارد.

امروز فروشندگان میلگرد آلیاژی، به میزان ۲ هزار و ۵۰۰ تن از این محصول عرضه کردند و با استقبال خوب مشتریان تمامی آن با قیمت ۲۳۰ هزار و ۷۸۹ ریال به فروش رسید.

علاوه بر این، ۳ ‌هزار و ۴۹۸ تن میلگرد کلاف در دسترس مشتریان قرار گرفت که ۱۴ درصد آن خریداری شد. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ۲۲۹ هزار ۹۸۱ ریال برای میلگرد کلاف به ثبت رسید.

مشتریان ورق سرد خودرو هم امروز ۱۰۰ درصد حجم عرضه این محصول یعنی معادل یک هزار و ۵۰ تن را با قیمت میانگین موزون ۳۴۴ هزار و ۲۴۳ ریال خریداری کردند.

در ادامه، تمام ۳۰۰ تن ورق سرد لوازم خانگی با قیمت ۳۳۵ هزار و ۵۶۸ ریال به فروش رسید که این قیمت تغییری نسبت به قیمت پایه این محصول نداشت.

در همین حال، ۱۰۰ درصد ورق گالوانیزه خودرو یعنی ۱۵ هزار تن آن با همان قیمت پایه یعنی ۴۴۷ هزار و ۳۴ ریال به فروش رسید.

در پایان، مشتریان ۸۹ درصد آهن اسفنجی یعنی معادل ۱۱۱ هزار تن را با قیمت موزون ۱۲۳ هزار و ۴۶۴ ریال خریداری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *