تلاطم در بازار بندر شانگ‌های/ افزایش قیمت میلگرد ادامه دارد

بررسی آخرین به‌روزرسانی معاملات بورس فلزات بندر شانگ‌های نشان می‌دهد که تمامی مقاطع مهم فولادی با افزایش قیمت مورد معامله قرار گرفتند و این افزایش ها سبب شد تا میلگرد کلاف مجددا 4 هزار یوآنی شود.

به گزارش فولادبان، براساس آخرین به‌روزرسانی معاملات بورس فلزات بندر شانگ‌های، قیمت متوسط میلگرد افزایش ۱۲ یوآنی، با قیمت ۳ هزار و ۶۷۹ یوآن به فروش رفت که این نرخ نسبت به روز قبل، رشد ۰٫۲ درصدی را نشان می دهد.

این در حالی است که متوسط قیمت فولاد ضد زنگ در بازار بندر شانگ‌های با کاهش ۱۴۸ یوآنی و افت ۱٫۵ درصدی، بر روی نرخ ۱۴ هزار و ۴۶۹ یوآن ایستاد.

علاوه بر این، متوسط قیمت ورق گرم هم در بازار بندر شانگ‌های، به نرخ ۳ هزار و ۸۱۷ یوآن رسید که نشان از رشد ۰٫۵ درصدی و افزایش ۲۱ یوآنی دارد.

همچنین قیمت میلگرد کلاف در این بازار امروز با کاهش ۴۳ یوآنی و افت ۰٫۹ درصدی نسبت به روز قبل، با نرخ ۴ هزار و۱۸۹ یوآن معامله شد.

تلاطم در بازار بندر شانگ‌های/ افزایش قیمت میلگرد ادامه دارد اخبار احتمال افزایش قیمت میلگرد, بورس فلزات بندر شانگهای, قیمت میلگرد در بازار, قیمت میلگرد در بورس, میلگرد کلاف, نرخ فولاد ضد زنگ, نرخ مقاطع مهم فولادی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *