پایان معاملات بورس کالا/ ۱۳۳ هزار تن تقاضا برای شمش بلوم

در معاملات امروز سه‌شنبه 16 خرداد ماه، بیش از 133 هزار تن تقاضا برای شمش بلوم به ثبت رسید.

به گزارش فولادبان، امروز سه‌شنبه شانزدهم خرداد ماه قرار بود، ۱۷۶ هزار و ۴۸۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا معامله شود که  ۱۷۰ هزار و ۴۳۰ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و تنها ۳٫۵ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شدند.

در همین حال، برای ۱۱۳ هزار و۱۳۰ تن شمش بلوم، ۱۳۳ ‌هزار و ۷۱۰ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۲۰۸ هزار و ۶۷۰ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، تختال C که ۱۶هزار و ۴۰۰ تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۱۳ هزار تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۱۹۱ هزار ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، ۷ ‌هزار و ۹۰۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای ورق قلع اندود ثبت شد که ۴۰۰ تن از حجم راه یافته این محصول بیشتر بود.

در ادامه، ۱۱ هزار و ۴۰۰ تن ورق گالوانیزه G به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۱۱ هزار و ۷۵۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.ضمن اینکه قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۴۳۳ هزار و ۳۱۴ ریال بود.

در پایان، ۲۲ هزار تن آهن اسفنجی بریکت به تابلوی معاملات راه یافت و ۲ هزار تن تقاضا برای آن وجود داشت. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۳۷ هزار و ۹۱۷ ریال می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *