اطلاعیه عرضه بورس کالا/ قیمت پایه محصولات فولادی تقریبا ثابت ماندند

براساس اطلاعیه عرضه روز چهارشنبه ( بیست و هفتم اردیبهشت ماه 1402) امروز شاهد عرضه 7 محصول فولادی در بورس کالا خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، ۲۹۸ هزار و ۶۴۳ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا عرضه می‌شود.

بر اساس این اطلاعیه، میلگرد، نبشی، ناودانی، تیرآهن، ورق گالوانیزه G و ورق گرم در تالار صنعتی و تختال C در تالار حراج باز بورس کالا عرضه خواهند شد.

در همین حال، ۹۰ هزار تن تختال C با قیمت ۱۹۱ هزار ریال در بورس کالا عرضه می‌شود، ضمن اینکه این محصول هفته گذشته عرضه نشده بود.

همچنین در معاملات امروز بورس کالا ۱۶۱ هزار و ۹۰۶ تن میلگرد با قیمت پایه ۲۲۶ هزار و ۴۸۶ ریال در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت که نشان رشد یک درصدی قیمت پایه نسبت به هفته گذشته دارد.

علاوه بر این، فروشندگان نبشی و ناودانی می‎توانند به ترتیب ۱۴ هزار و ۸۵۷ تن و ۲ هزار و ۷۲۰ تن از این محصولات را با قیمت های پایه ۲۵۰ هزار و ۵۷۶ ریال و ۲۶۲ هزار و ۷۸۰ ریال خریداری کنند.

همچنین، برای ۱۱ هزار و ۸۶۰ تن تیرآهن که در تالا صنعتی عرضه خواهد شد، قیمت پایه ۲۳۱ هزار و ۹۷۷ ریال در نظر گرفته شده است.

در ادامه،  ۶ هزار و ۵۰۰ تن ورق گالوانیزه G و ۱۰ هزار و ۸۰۰ تن ورق گرم در تالار صنعتی عرضه خواهد شد. قیمت پایه این دو محصول به ترتیب ۴۱۹ هزار و ۴۶۶ ریال و ۲۷۰ هزار و ۱۶۸ ریال اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *