پایان معاملات بورس کالا/ استقبال ضعیف مشتریان از شمش بلوم

در معاملات امروز شنبه 23 اردیبهشت ماه، تنها 5 هزار و 500 تن تقاضا برای شمش بلوم به ثبت رسید.

به گزارش فولادبان، امروز شنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه قرار بود، ۲ میلیون و ۲۱۲ هزار و ۶۱۲ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا معامله شود که  یک میلیون و ۷۱ هزار و ۸۵ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۵۱٫۶ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شدند.

در همین حال، برای ۱۱ هزار تن شمش بلوم، ۵ ‌هزار و ۵۰۰ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۲۵۰ هزار و ۳۳۰ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، میلگرد آلیاژی که ۲ هزار و ۲۰۰ تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۳ هزار تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۲۲۵ هزار و ۸۸۹ ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، ۲ ‌هزار و ۲۴۶ تن تقاضا از سوی مشتریان برای میلگرد کلاف ثبت شد که ۳۶۰ تن از حجم عرضه این محصول بیشتر بود.

در ادامه، ۱۰۰ تن ناودانی به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۲۰۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.ضمن اینکه قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۲۴۷ هزار و ۶۵۲ ریال بود.

همچنین، تقاضای ۱۱ هزار تنی برای ۱۱ هزار تن ورق گالوانیزه خودرو روی تابلوی معاملات ثبت شد.

امروز حجم راه یافته به تابلوی معاملات کنسانتره سنگ آهن ۲۷۰ هزار تن بود و تقاضا برای این محصول ۲۲۰ هزار تن بود.

با این حال، برای ۶۲۰ هزار تن کنسانتره سنگ آهن، ۲۶۶ هزار تن تقاضا از سوی خریدار وجود داشت. در طول معاملات قیمت میانگین ۴۶ هزار و ۲۲۰ ریال برای این محصول رقم خورد.

در پایان، ۱۵۰ هزار تن آهن اسفنجی به تابلوی معاملات راه یافت و ۲۱ هزار و ۴۰۰ تن تقاضا برای آن وجود داشت. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۲۳ هزار و ۳۵۹ ریال می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *