پایان معاملات بورس کالا/ تقاضای ۷۰ درصدی محصولات فولادی

در معاملات امروز دوشنبه 18 اردیبهشت ماه، 193 هزار و 115 تن تقاضا برای محصولات فولادی به ثبت رسید.

به گزارش فولادبان، امروز دوشنبه هجدهم اردیبهشت ماه قرار بود، ۳۷۶ هزار و ۲۷۵ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا معامله شود که ۲۷۵ هزار و ۱۸۵ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۲۶٫۹ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شدند.

در همین حال، برای ۱۸۷ هزار و ۴۸۵ تن شمش بلوم، ۱۳۸ ‌هزار و ۶۵۵ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۲۰۳ هزار و ۶۸۵ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، تختال C که  ۴۰ هزار تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۱۵ هزار و ۵۰۰ تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۱۹۱ هزار ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، ۱۷‌ هزار و ۳۶۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای تختال SM ثبت شد که ۱۲هزار و ۶۴۰ تن از حجم این محصول پایین تر بود.

در ادامه، ۹ هزار تن ورق رنگی به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۶ هزار و ۸۰۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.ضمن اینکه قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۵۰۹ هزار و ۷۲ ریال بود.

همچنین، تقاضای ۵ هزار و ۵۰۰ تنی برای ۴ هزار و ۷۰۰ تن ورق قلع اندود روی تابلوی معاملات ثبت شد.

در پایان، ۴ هزار تن ورق گالوانیزه G به تابلوی معاملات راه یافت و ۹ هزار و ۳۰۰ تن تقاضا برای آن وجود داشت. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۴۱۲ هزار و ۶۴۳ ریال می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *