آمار نهایی معاملات بورس کالا/ ۶۲ درصد شمش بلوم معامله شد

براساس جزئیات معاملات امروز هجدهم اردیبهشت 1402 بورس کالا، 62 درصد شمش بلوم عرضه شده به فروش رسید.

به گزارش خبرنگار فولادبان، امروز یکشنبه هشتم اسفند ماه ۱۴۰۱، از ۶۸۱ هزار و ۶۸۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا، ۵۳۵ هزار و ۸۵۰ تن یعنی معادل ۷۸ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۱۹۶ ‌هزار و ۲۷۵ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۶۲ درصد آن، یعنی ۱۲۳ ‌هزار و ۴۷۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۲۰۳ هزار و ۳۷۶ ریال است که نسبت به قیمت پایه کاهش ۰٫۰۸ درصدی را رقم زد.

همچنین، تنها یک هزار و ۵۵۰ تن از حجم عرضه شده تختال C، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۱۹۱ هزار ریال به فروش رسید که نشان از ثبات قیمت این محصول دارد.

امروز فروشندگان تختال SM، به میزان ۳۰ هزار تن از  این محصول عرضه کردند و ۱۷ هزار و۶۶۰ تن از آن با قیمت ۱۹۱ هزار ریال فروختند.

علاوه بر این، ۹ ‌هزار تن ورق رنگی در دسترس مشتریان قرار گرفت که ۷۰ درصد آن خریداری شد. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ۵۰۹ هزار ۷۲ ریال برای ورق رنگی به ثبت رسید.

مشتریان ورق قلع اندود امروز ۱۰۰ درصد حجم عرضه این محصول یعنی معادل ۴ هزار و ۷۰۰ تن را با قیمت میانگین موزون ۵۲۰ هزار و ۸۰۱ ریال خریداری کردند.

در پایان، مشتریان ۱۰۰ درصد ورق گالوانیزه G یعنی معادل ۴ هزار تن را با قیمت موزون ۴۷۶ هزار و ۵۷۴ ریال خریداری کردند.

آمار نهایی معاملات بورس کالا/ 62 درصد شمش بلوم معامله شد اخبار بورس کالا قیمت شمش فولاد

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *